“گربه‌های ایرانی” قبادی در اسپانیا اکران می‌شود

“گربه‌های ایرانی” قبادی در اسپانیا اکران می‌شودسینمای ایران و جهان

“گربه‌های ایرانی” قبادی در اسپانیا اکران می‌شودReviewed by Afshari on May 26Rating: شرکت آلتا فیلمز حق پخش فیلم سینمایی “کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره” به کارگردانی بهمن قبادی را در سینماهای اسپانیا از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار مهر، اسکرین دیلی اعلام کرد “کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره” که در بخش نوعی […]

"گربه‌های ایرانی" قبادی در اسپانیا اکران می‌شودReviewed by Afshari on May 26Rating:
<p>شرکت آلتا فیلمز حق پخش فیلم سینمایی “کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره” به کارگردانی بهمن قبادی را در سینماهای اسپانیا از آن خود کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، اسکرین دیلی اعلام کرد “کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره” که در بخش نوعی نگاه شصت و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کن به نمایش درآمد، اوایل هفته جایزه ویژه این بخش را از آن خود کرد و حقوق پخش جهانی آن در اختیار شرکت وایلد بانچ است.آلتا فیلمز که دفتر مرکزی آن در مادرید اسپانیا مستقر است، هفته گذشته حق پخش سینمایی تازه‌ترین ساخته زیرزمینی قبادی را این کشور در بازار فیلم جشنواره کن از وایلد بانچ خرید. هنوز زمان پخش عمومی “گربه‌های ایرانی” در اسپانیا مشخص نشده است. آلتا فیلمز “تترو” به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا را هم از یکماه دیگر در اسپانیا اکران می‌کند.

“کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره” با بازی حامد بهداد، نگار شقاقی و اشکان کوشان‌نژاد داستان دو جوان ایرانی است که پس از آزادی از زندان تصمیم می‌گیرند یک گروه موسیقی راک تشکیل بدهند. فیلمنامه فیلم را قبادی و رکسانا صابری روزنامه‌نگار ایرانی آمریکایی به اتفاق نوشته‌اند.

همچنین بخوانید :  «محرمانه تهران» با تاخیر 40 دقیقه ای اکران می شود

آلتافیلمز پیش از این حق پخش فیلم‌های سینمایی “یک پیشگو” ساخته تحسین‌شده ژاک اودیار برنده جایزه بزرگ بخش مسابقه جشنواره کن امسال، “نقشه صداهای توکیو” به کارگردانی ایزابل کویشی، Fish Tank آندرا آرنولد برنده جایزه ویژه هیئت داوران کن و “در جستجوی اریک” کن لوچ را در سینماهای اسپانیا از آن خود کرده است.

تاریخ بروزرسانی : 2009-05-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو