کمپین رنگ لبخند رضا صادقی با همت چهره های مشهور هنری برای کمک به سیلزدگان

کمپین رنگ لبخند رضا صادقی با همت چهره های مشهور هنری برای کمک به سیلزدگان سینمای ایران و جهان

چهره های مشهور هنری کشورمان به دعوت رضا صادقی از خوانندگان مطرح پاپ با نام کمپین رنگ لبخند جهت کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان دورهم گردآمده بودند.

کمپینی که فرودین ماه سال ۹۸ توسط رضا صادقی و موسسه مهر افرین برگزار شده است روز پنج شنبه دوباره کمپینی برای کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان به همت این خواننده مشکی پوش و چهره های مشهور هنری برگزار شده است. گفتنی است در این مراسم برزو ارجمند  , امیر عباس گلاب , پرستو صالحی , بابک صحرایی , سینا شعبانخانی و همسرش , شراره رخام , نازنین کریمی , داریوش فرضیایی , آرون افشار , سید بشیر حسینی , گلناز عباسی , سارا عبدالمالکی , شهربانو منصوریان , حسین سلیمانی , مجید یاسر و …. برگزار شده است. در ادامه تصاویری از حضور هنرمندان در کمک به سیلزدگان را در نیک صالحی مشاهده کنید

اقدام ارزشمند چهره های مشهور هنری برای مردم سیل زده

رضا صادقی هنرمند محبوب کشور و سفیریار مهرآفرین در اقدامی قابل ستایش، کمپینی به نام رنگ لبخند راه اندازی کرد و از طرفدارانش خواست تا به کمک مردم سیل زده بشتابند.

حضور هنرمندان روز پنج شنبه هفته گذشته در حمایت از مردم سیل زده سیستان به دعوت رضا صادقی صورت گرفته است. رضا صادقی در صحفه شخصی اش نوشته بود که براى بار دوم حرکت مردمى با مشارکت مردم و اهالی هنر بخصوص موسیقى در قالب ” رنگ لبخند ” انجام خواهد شد … از تک تک هنرمندان ، عزیزانم که همه بدون حتى کوچکترین لکنت پذیرفتن این همراهى و هوادارنم و خیریه مهر افرین و همه مردم تشکر می کنم براى این ” رنگ لبخند ” که امیدوارم باعث لبخند خدا و عزیزانمون در . #جاسک و #سیستان_بلوچستان بشه …

هنرمندان در کمپین رنگ لبخند

کمک چهره های مشهور هنری به مردم سیلزده

امیر عباس گلاب

سینا شعبانخانی و همسرش

گلناز عباسی

سیدبشیر حسینی

آرون افشار

چهره های مشهور هنری در کمپین رنگ لبخند رضا صادقی

«رضا صادقی» خواننده کشور با مشارکت شهرداری ناحیه ۹ منطقه ۲، کمپین «و دوباره رنگ لبخند» را با همراهی سایر خواننده های موسیقی پاپ و هنرمندان راه اندازی کرده است. در این کمپین او و دوستان هنرمندش پنجشنبه ۲۶ دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ در مجتمع نگین فراز شهرک بوعلی حضور یافتند.

شراره رخام

نازنین بیاتی

شهربانو منصوریان

پرستو صالحی

داریوش فرضیایی و حسین سلیمانی

داریوش فرضیایی , حسین سلیمانی , مجید یاسر

سارا عبدالملکی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی , عکاس روح الله حسین زاده

همچنین بخوانید :  آشنایی با پولسازترین تهیه کنندگان سینمای ایران +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi