هواوی

کامران تفتی بایگر همیشه عاصی از شرایط از برادر جان تا از یادها رفته +تصاویر

کامران تفتی بایگر همیشه عاصی از شرایط از برادر جان تا از یادها رفته +تصاویر سینمای ایران و جهان

کامران تفتی بایگر جوان سریال های پر مخاطب از یادها رفته و برادر جان درباره نقش خود در این سریال ها گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید

کامران تفتی بایگر پرکار این روزهای تلویزیون که در سرسال های پر بیننده برادر جان و از یادها رفته مشغول هنرنمایی است درباره نقش خود در این سریال صحبت های کرده است. وی همیشه نقش آدم های عاصی از شرایط را بازی می کند و در سریال برادر جان وفاداری خود را به برادرش چاوش را همیشه نشان داده است. وی با سریال خسته دلان و زیر هشت به شهرت رسید و اکنون همه در زمینه بازیگری و هم در زمینه خوانندگی فعالیت دارد. در ادامه صحبت های وی درباره نقشش در این دو سریال را در نیک صالحی بخوانید

کامران تفتی بایگر تلویزیون

کامران تفتی، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر است بیشتر مردم او را با مجموعه‌های تلویزیونی همچون «زیر هشت»، «میکائیل» و «دیوار» که فیلمنامه آنها توسط سعید نعمت‌الله نگاشته شده، می‌شناسند، امسال یکی از پرکارترین سال‌های کاری خود را سپری می‌کند.

او علاوه بر بازی در دو مجموعه «برادر جان» و «از یادها رفته»، اجرای دو برنامه تلویزیونی «وقتشه» و «دل‌صدا» را نیز برعهده دارد. تفتی در مجموعه «برادر جان» ایفاگر نقش حنیف برادر ناتنی حسام منظور (چاوش) بوده و در مجموعه «از یادها رفته» ایفای نقش شخصیت مرموز و رازدار حسین یاری (خسرو مهرگان) را برعهده دارد.

کامران تفتی در سریال از یادها رفته

پشت صحنه سریال برادر جان

وی درباره اینکه چرا همیشه در نقش افراد عاصی از شرایط دیده می شود گفت :اصولا انتخابم و آن چیزی که دوست دارم کاراکتر بوده و از رفتن به سمت تیپ پرهیز می‌کنم. در واقع اگر هم قرار است تیپی را بازی کنم، تیپ کاراکتر بوده که به نوعی حالم را خوب کرده و دوست دارم که در آن فضا فعالیت کنم.

درباره نحوه رسیدن به نقش‌های مختلف نیز باید بگویم، واقعیت این است که اصولا از ما به ازاهای بیرونی برای رسیدن به کاراکتر و بازی کردن نقش‌ها استفاده می‌کنم. به طور کلی این نقش‌ها یک‌سری رفتارهای عمومی در جامعه و یک‌سری رفتارهای شخصی انسانی دارند.

کامران تفتی بایگر سینما و تلویزیون

بازیگران سریال برادر جان

صحبت های کامران تفتی بایگر جوان درباره سریال های ماه رمضان

رفتارهای شخصی انسانی آنها را بر اساس تجربه و تقریبا ۵۰، ۶۰ کاراکتر خاکستری که تا به حال بازی کرده‌ام، به دست می‌آورم ولی رفتارهای عمومی آن چیزی است که در جامعه موجود بوده و ما به ازای بیرونی دارد. با این کار سعی می‌کنم وقتی تماشاگر کاراکتر مورد نظر را نگاه می‌کند، واقعی باشد و آن را باور کند.

او همچنین درباره شخصیت حنیف در مجموعه برادر جان گفت :حرف وفا و زندگی آدم‌هاست. حنیف یک مانیفستی دارد که بر اساس آن می‌گوید، یتیم‌داری فقط اشکشو پاک کردن نیست، فقط لباس خریدن نیست، باید بهش اعتماد به نفس بدی، بهش جون زندگی بدی. چاوش برای حنیف این کارها را انجام داده است.

عکس های کامران تفتی بایگر ایرانی

کامران تفتی

برای حنیفی که پدرش برای این خانواده سوخته و جزغاله شده و این بچه از بچگی زیر دست و پای این آدم، خواهر بزرگترش و برادری همسن بزرگ شده و با آنها جلو آمده و خودش، زندگی، نفسش و هر آن چیزی که دارد را وامدار این برادر و خانواده او می‌داند.

به همین دلیل وفا دارد و وفاداریش نسبت به این آدم چه درست و چه غلط، تا اینجایی که
قصه را دیدیم، صرف ۱۰۰ درصد وفاداری است. اینکه جلوتر چه اتفاقی می‌افتد را نمی‌توانم بگویم ولی
حنیف کاراکتر فرمانبرداریست که به شدت معتقد بوده برادر تحت هر شرایطی باید پشت برادرش بایستد.

کامران تفتی بایگر از یادها رفته

کامران تفتی

او همچنین درباره کار اجرا درکنار بازیگری گفت :همه اینها برای من زیر مجموعه جهان بازیگری است.
به همین دلیل قبول کردم خواننده باشم و اجرا کنم.

زبان بدن و زبانی که برای اجرا کردن اتخاذ می‌کنم، خود کامران تفتی که شاید فارغ از کاراکترهایی که در حال خلق و بازی کردن آنها بوده، روی صندلی اجرا نشسته است؛ همه جذابیت‌هایی است که برایم جهان اجرا را جهان نزدیک‌تری می‌کند. به همین دلیل سعی می‌کنم که در آن صندلی جا شوم.

تصاویر کامران تفتی

برایم خیلی اهمیت دارد که بتوانم زیر مجموعه‌های جهان بازیگری را تجربه کنم. اجرا هم برای من دور از بازیگری
نیست، در راستای بازیگری است. خوانندگی، دوبله و رادیو هم در راستای بازیگری است و سعی می‌کنم
که روز به روز تجربه‌ام را بیشتر کنم که بتوانم بازیگر کامل‌تری شوم.

کامران تفتی بایگر تلویزیون

ایلنا

تاریخ بروزرسانی : 2019-05-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :