چهره های مشهور سینمایی در اکران مردمی فیلم روسی +تصاویر

چهره های مشهور سینمایی در اکران مردمی فیلم روسی +تصاویر سینمای ایران و جهان

میلاد کی مرام و طناز طباطبایی در پردیس سینمایی باغ کتاب برای اکران فیلم سینمایی روسی حضور یافتند. گفتنی است استایل شیک و ساده طناز در این مراسم سوژه عکاسان شده بود

طناز طباطبایی بازیگر کشورمان به همراه میلاد کی مرام همبازی وی در فیلم روسی و در کنار تینا پاکروان کارگردان جوان در پردیس سینمایی باغ کتاب برای اکران این فیلم حضور یافتند. گفتنی است بازیگران این فیلم از چهره های مشهور سینمای کشور هستند. در ادامه تصاویر اکران مردمی فیلم سینمایی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران مردمی فیلم روسی

اکران مردمی فیلم «روسی» با حضور طناز طباطبایی و میلاد کی مرام و تینا پاکروان دوشنبه ۴ شهریور ماه در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد.

میلاد کی مرام

تینا پاکروان

طناز طباطبایی

گفتنی است که فیلم سینمایی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی از چهارشنبه ۳۰ مرداد در سینماهای کشور اکران شده است. در این فیلم که طناز طباطبایی، امیر آقایی، صابر ابر و میلاد کی‌ مرام ‌نقش آفرینی می کنند نگاهی نو به مضامین اجتماعی دارد. تدوین فیلم نیز توسط مستانه مهاجر صورت گرفته است.

اکران مردمی فیلم سینمایی روسی

میلاد کی مرام

طناز طباطبایی و میلاد کی مرام بازیگران فیلم روسی

لازم به ذکر است که طناز طباطبایی در فیلم سینمایی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی بازی کرده است. طناز طباطبایی در این فیلم با امیر آقایی , صابر ابر و میلاد کی‌ مرام همبازی بوده است. وی در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدر عاملی دیده شد و با سریال میوه ممنوعه در سال ۸۵ با نقش غزاله شهرت اش شروع شد.

تینا پاکروان

طناز طباطبایی بازیگر روسی

گفتنی است میلاد کی مرام با ایفای نقش در فیلم خط ویژه سال ۹۲، امکان مینا سال ۹۴ و شب هزار و یکم و سریال چرخ و فلک به شهرت رسیده است. وی برای رسیدن به جایگاه فعلی اش در بازیگری تلاش بسیاری کرده است.

میلاد کی مرام

تینا پاکروان

امیرحسین ثقفی کارگردان فیلم سینمایی روسی پیش از این، «همه چیز برای فروش»،
«مردی که اسب شد» و «مرگ کسب و کار من است» را ساخته است.

طناز طباطبایی و تینا پاکروان

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  مراسم اکران خصوصی فیلم سوگ با حضور بازیگران مشهور!
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi