مراسم خصوصی اکران فیلم آستیگمات با حضور چهره های مطرح سینما +تصاویر

مراسم خصوصی اکران فیلم آستیگمات با حضور چهره های مطرح سینما +تصاویر سینمای ایران و جهان

در مراسم خصوصی اکران فیلم سینمایی آستیگمات به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی چهره های مطرح سینما در پردیس سینمایی ملت حضور داشتند

در مراسمی خصوصی اکران فیلم آستیگمات در پردیس سینمایی ملت با حضور محسن کیایی به همراه همسر و دخترش , نیکی کریمی , جهانگیر کوثری و همسرش رخشان بنی اعتماد , مسعود کرامتی , نازنین بیاتی , هدی زین العابدین , دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان  و …برگزار شد. در ادامه تصاویر این مراسم اکران خصوصی را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران فیلم آستیگمات

در مراسم اکران خصوصی فیلم «آستیگمات» که شب گذشته در پردیس ملت برگزار شد هنرمندانی چون نیکی کریمی، محسن کیایی، نازنین بیاتی، مسعود کرامتی، جهانگیر کوثری، رخشان بنی اعتماد، برزو نیک نژاد و… حضور داشتند.

جهانگیر الماسی و همسرش رخشان بنی اعتماد

محسن کیایی در کنار همسر و دخترش

رویا تیموریان و دخترش دنیا

نازنین بیاتی

نیکی کریمی

به بهانه اکران فیلم آستیگمات اطلاعاتی درباره این فیلم را بدانید

گفتنی است که آستیگمات فیلمی به کارگردانی و تهیه‌ کنندگی مجیدرضا مصطفوی و نویسندگی پیام کرمی و مجید رضا مصطفوی محصول سال ۱۳۹۶ است.

همچنین بخوانید :  ضیافت افطاری چهره های مشهور در هتل پارسیان!

خلاصه‌‌‌‌‌ فیلم

مردی بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش میدهد و می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا در خانه بمانند اما مادرش می خواهد با مردی دیگر ازدواج کند. در این بین نوۀ زن هم در مدرسه برای معلمش مشکلاتی به وجود می آورد که کل زندگی اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد. هم خانوادۀ پسر و هم خانوادۀ معلم به خاطر این موضوع بهم می ریزد.

نازنین بیاتی در اکران فیلم آستیگمات

رخشان بنی اعتماد و همسرش جهانگیر کوثری

هدی زین العابدین

نیکی کریمی

از بازیگران این فیلم سینمایی می توان به محسن کیایی, مهتاب نصیرپور, باران کوثری, حسین پاکدل, سیامک صفری, هادی حجازی فر, نیکی کریمی, بهنوش بختیاری, حسام محمودی, محمد شاکری, پارسا شناسی اشاره کرد.

هدی زین العابدین

محسن کیایی به همراه خانواده اش در اکران فیلم آستیگمات

نیکی کریمی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-09 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi