میهمانان خاص حراج تهران از الناز شاکردوست تا چهره‌های سیاسی +تصاویر

میهمانان خاص حراج تهران از الناز شاکردوست تا چهره‌های سیاسی +تصاویر سینمای ایران و جهان

دهمین حراج تهران با حضور چهره های سرشناس هنری و سیاسی برگزار شد و به کار خود پایان داده است که تصاویر آن را در ادامه مشاهده می کنید

دهمین حراج تهران با حضور چهره های سرشناس هنری و سیاسی در حالی برگزار شد و به اتمام رسید که چهره‌ هایی از هنر انقلاب و دفاع مقدس نیز در ان حضور داشتند. از بازیگران ایرانی که در این مراسم حضور داشتند می توان به حسین پاکدل که به عنوان مجری حضور داشت اشاره کرد و همچنی هنرمندانی از جمله عاطفه رضوی , الناز شاکردوست , ویشکا آسایش , رضا کیانیان , رویا نونهالی , بهاره افشاری و …اشاره کرد. در ادامه تصاویری از این مراسم را در نیک صالحی مشاهده کنید.

چهره های معروف هنری در حراج تهران

دهمین حراج تهران شب گذشته ۲۱ دی‌ماه با ثبت رکورد ۳۴ میلیاردی به کار خود پایان داد، اما در طول برپایی نمایشگاه سه روزه این رویداد هنری، چهره‌های بسیاری از جامعه هنری و مدیران دولتی از این نمایشگاه دیدن کردند.

ویشکا آسایش

رضا کیانیان

چهره ها در حراج بزرگ تهران

دهمین حراج بزرگ تهران

برگزاری دهمین حراج تهران

دهمین حراج تهران که به آثار هنرمندان مدرن و معاصر ایران اختصاص داشت با فروش ۳۴ میلیاردی به کار خود پایان داد و توانست رکورد تمامی ادوار گذشته این رویداد را جابجا کند.

این اتفاق در حالی افتاد که در اقتصاد جهانی هنر نیز بیشترین گردش مالی به آثار هنر کلاسیک و مدرن اختصاص دارد؛ اما در حراج دهم با توجه به اینکه آثار هنرمندان معاصر چکش می‌خورد این رویداد توانست رکورد دوره گذشته این حراج را که به آثار کلاسیک و مدرن هنرمندان ایرانی اختصاص داشت بیش از ۳ میلیارد افزایش دهد و نسبت به حراج هشتم که با وضعیت مشابهی برگزار شده بود ۲۰ میلیارد فروش بیشتر داشته باشد.

حسین پاکدل

بهاره افشاری

دهمین حراج بزرگ تهران

درحالی دهمین حراج تهران توانست به چنین رکوردی دست پیدا کند که چهره‌های شاخص مارکت هنر ایران، همچون سهراب سپهری، پرویز تناولی، محمد احصایی، منوچهر یکتایی، آیدین آغداشلو و… اثری در این دوره از حراج نداشتند.

همچنین بخوانید :  هنرمندان در مراسم رونمایی از آلبوم گروه نوشه احسان کرمی از بهنوش طباطبایی تا گلاره عباسی +تصاویر

در این دوره  که با اجرای حسین پاکدل همراه بود ۱۱۴ اثر برای حضور در استیج حراج آماده شده بود که در آغاز این دوره از حراج پاکدل اعلام کرد که اثر فرامرز پیلارام که با کمینه ۸۰۰ میلیون و بیشینه ۱ میلیارد و دویست میلیون تومانی عرضه شده بود از حراج بیرون گذاشته شده است. سپس ۱۱۳ اثر از ۱۰۵ هنرمند مدرن و معاصر در این دوره چکش خورد تا در پایان، حراج با فروش تمامی آثار به رکورد ۳۴ میلیارد و ۴۰۳ میلیون تومان دست یابد.

رویا نونهالی

حسین پاکدل

دهمین حراج تهران

الناز شاکردوست

چهره های سرشناس در حراج بزرگ تهران

الناز شاکردوست

حسین پاکدل

هنر انلاین , ایران آرت

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi