پگاه آهنگرانی راز غیبت دو ساله اش را از سینما فاش کرد!

پگاه آهنگرانی راز غیبت دو ساله اش را از سینما فاش کرد! سینمای ایران و جهان

پگاه آهنگرانی بازیگر سینمای ایران که دو سالی می باشد از سینما فاصله گرفته است و به تئاتر روی آورده است از فضای سینمای ایران ابراز انزجار کرد.

فرهاد فزونی کارگردان نمایش «دستورالعمل‌های پرواز برای خدمه و خلبان»‌ وقتی از پگاه آهنگرانی بازیگر سینمای ایران برای بازی در این تئاتر دعوت کرد ، باعث دوری دو ساله پگاه آهنگرانی از سینما شد .

پگاه آهنگرانی بازیگر

نشست رسانه‌ای نمایش «دستورالعمل‌های پرواز برای خدمه و خلبان»‌ به نویسندگی و کارگردانی فرهاد فزونی با حضور امیر امیری طراح حرکت و بازی‌گردان، مارین ون‌هولک، پگاه آهنگرانی و نکیسا بهشتی بازیگران نمایش در کافه آرت برگزار شد.

پگاه آهنگرانی بازیگر

فرهاد فزونی و پگاه آهنگرانی

در ابتدای این نشست فرهاد فزونی اجرای این نمایش را یکی از مهمترین آرزوهای زندگی‌اش به شمار آورد و گفت: همیشه دوست داشتم یک روزی علاوه بر گرافیک تئاتر هم کار کنم. نمی‌دانم آرزو چگونه شکل می‌گیرد. شاید در ژن انسان‌ها و شاید در طول زندگی، اما من از ۱۸ سالگی تصمیم به اجرای تئاتر داشتم. برایم جادویی اتفاق افتاد، الان بعد از بیست و اندی سال این اتفاق برایم رخ داده است.

پگاه آهنگرانی بازیگر

فرهاد فزونی در کنار پگاه آهنگرانی

 

وی با اشاره به علاقه‌اش به پروسه تمرینات تئاتر گفت:
از ۵ سال پیش به طور جدی شروع به قصه نوشتن کرده و در فضای مجازی منتشر کردم،
مخاطب من کسانی هستند که من مخاطب آنها هستم.

این نمایش تمرینی طولانی و طراحی دشوار را از سر گذارنده است.
انتخاب بازیگران تنها بر اساس بهترین بازیگر بودن نبود بلکه دغدغه‌های شخصی آنها برایم مهم بود.
اینکه خودشان درباره زندگی چه فکر می‌کنند. بنابر این، این داستان صادقانه درگیری ذهنی من بود.

 

پگاه آهنگرانی بازیگر

پگاه آهنگرانی و فرهاد فزونی

پگاه آهنگرانی بازیگر

نشست خبری نمایش دستورالعمل های پرواز باری خدمه و خلبان

پگاه آهنگرانی بازیگر

درباره علت دوری پگاه آهنگرانی از سینما بیشتر بدانید

این بازیگر سینما و تئاتر که در نشست نمایش «دستورالعمل‌های پرواز برای خدمه و خلبان» سخن می‌گفت، با تأکید بر اینکه “پروسه به اجرا رسیدن این نمایش دو سال طول کشیده است”، یادآور شد:

دو سال پیش فرهاد فزونی به من گفت که می‌خواهد تئاتری را کار کند که ممکن است دو سال طول بکشد. این حرف او با تصمیمی که چندی پیش برای زندگی شخصی خودم گرفته بودم مقارن شد؛ زیرا من به این فکر می‌کردم که تا کی باید به دنبال قراردادهایی بروم که بسیار وسوسه‌انگیز هستند اما در نهایت آن چیزی نیستند که من آن‌ها را دوست داشته باشم. بنابراین من دنبال چیز دیگری بودم و دیگر المان‌های قبلی برایم نشان دهنده موفقیت نبود به همین دلیل دو سال است که در سینما هم بازی نکرده‌ام.

پگاه آهنگرانی بازیگر

پگاه آهنگرانی بازیگر نمایش دستورالعمل های پرواز باری خدمه و خلبان

 

او ادامه داد:
این کار مانند آزمونی برای من بود تا بتوانم تصمیم بگیرم در چه حوزه‌ای فعالیت کنم.
این کار بیشتر از یک تئاتر برای من؛ نقطه چرخشی بود که در زندگی من رخ داد و الان از آن بسیار راضی هستم. اینکه یک گروه تئاتری چند سال تمرین کند و بعد هم چند سال اجرا کند افسانه شده است در واقع تهوع از سیستم حاضر باعث شد که این کار را قبول کنم. فرهاد مرا صرفا به خاطر اینکه بازیگر سینما هستم به این کار نیاورده در صورتی که خیلی از تماشاخانه‌ها حضور یک بازیگر چهره برایشان از اصلی‌ترین عوامل به نمایش گذاشتن یک تئاتر است.

 

پگاه آهنگرانی بازیگر

نشست عوامل تئاتر دستورالعمل های پرواز باری خدمه و خلبان

نشست خبری تئاتر «دستورالعمل‌های پرواز برای خدمه و خلبان» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد فزونی شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه در کافه آپ‌آرتمان با حضور عوامل و بازیگران برگزار شد.

پگاه آهنگرانی بازیگر

فارس – ایسنا

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :