معرفی پرکارترین بازیگران زن و مرد سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

معرفی پرکارترین بازیگران زن و مرد سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران و جهان

پرکارتین بازیگران ایرانی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند و جواد عزتی با ۵ فیلم به عنوان پرکارترین بازیگر مرد امسال جشنواره معرفی شده است.

مشهورترین بازیگران زن و مرد سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر که فیلم های بیشتری بازی کرده اند معرفی شده اند و هم اکنون جواد عزتی از بین بازیگران مرد به عنوان پرکارترین بازیگر شناخته شده است و هر کدام از بازیگران پرکار زن نیز دو فیلم در جشنواره دارند. در ادامه به معرفی بازیگران پرکار سی و هشتمین جشنواره فجر در نیک صالحی پرداخته ایم با ما همراه شوید

پرکارترین بازیگران زن و مرد جشنواره فیلم فجر

پرکارترین بازیگران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر چه کسانی هستند؟ از «جواد عزتی» تا «ستاره پسیانی»، «طناز طباطبایی»، «لیلا زارع» و «پریناز ایزدیار»

فیلم‌های جشنواره فجر امسال اعلام شدند. حال به معرفی پرکارترین بازیگران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نگاهی می‌ اندازیم.

پرکارترین بازیگران مرد:

جواد عزتی با بازی در ۵ فیلم «آتابای»، «خورشید»، «دوزیست»، «شنای پروانه» و «مغز استخوان» که در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند، پرکارترین بازیگر جشنواره فجر است. او هم عنوان «پرکارترین بازیگر» و هم عنوان «پرکارترین بازیگر مرد» را امسال دارد.

جواد عزتی

هوتن شکیبا

حامد کمیلی

بابک حمیدیان و همسرش

هادی حجازی فر

پژمان جمشیدی

بعد از جواد عزتی، هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، بابک حمیدیان و علی شادمان پرکارترین بازیگران مرد هستند که هرکدام با دو فیلم در جشنواره فیلم فجر سی و هشتم حضور دارند.

همچنین بخوانید :  اکران خیریه فیلم شهر زیبا با حضور اصغر فرهادی و چهره های سرشناس +تصاویر

هوتن شکیبا، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم فجر پارسال، امسال تنها با فیلم سینمایی «عامه پسند» در جشنواره حضور دارد.

معرفی بازیگران زن و مرد جشنواره سی و هشتم

 

پرکارترین بازیگران زن:

ستاره پسیانی با دو فیلم  «دوزیست» و «من میترسم»، لیلا زارع با دو فیلم «روز بلوا» و «خون شد»، پریناز ایزدیار با دو فیلم «مغز استخوان» و «سه کام حبس» و طناز طباطبایی با دو فیلم «خورشید» و «شنای پروانه»، «پرکارترین بازیگران زن» جشنواره فیلم فجر سی و هشتم هستند.

الناز شاکردوست

ستاره پسیانی

پریناز ایزدیار

لیلا زارع

طناز طباطبایی

الناز شاکردوست، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم فجر سی و هفتم فیلم شبی که ماه کامل شد، تنها با فیلم «من می‌ ترسم» در جشنواره امسال حضور دارد.

سلام سینما

تاریخ بروزرسانی : 2020-01-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :