معرفی پرکارترین بازیگران زن و مرد سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

معرفی پرکارترین بازیگران زن و مرد سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران و جهان

پرکارتین بازیگران ایرانی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند و جواد عزتی با ۵ فیلم به عنوان پرکارترین بازیگر مرد امسال جشنواره معرفی شده است.

مشهورترین بازیگران زن و مرد سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر که فیلم های بیشتری بازی کرده اند معرفی شده اند و هم اکنون جواد عزتی از بین بازیگران مرد به عنوان پرکارترین بازیگر شناخته شده است و هر کدام از بازیگران پرکار زن نیز دو فیلم در جشنواره دارند. در ادامه به معرفی بازیگران پرکار سی و هشتمین جشنواره فجر در نیک صالحی پرداخته ایم با ما همراه شوید

پرکارترین بازیگران زن و مرد جشنواره فیلم فجر

پرکارترین بازیگران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر چه کسانی هستند؟ از «جواد عزتی» تا «ستاره پسیانی»، «طناز طباطبایی»، «لیلا زارع» و «پریناز ایزدیار»

فیلم‌های جشنواره فجر امسال اعلام شدند. حال به معرفی پرکارترین بازیگران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نگاهی می‌ اندازیم.

پرکارترین بازیگران مرد:

جواد عزتی با بازی در ۵ فیلم «آتابای»، «خورشید»، «دوزیست»، «شنای پروانه» و «مغز استخوان» که در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند، پرکارترین بازیگر جشنواره فجر است. او هم عنوان «پرکارترین بازیگر» و هم عنوان «پرکارترین بازیگر مرد» را امسال دارد.

جواد عزتی

هوتن شکیبا

حامد کمیلی

بابک حمیدیان و همسرش

هادی حجازی فر

پژمان جمشیدی

بعد از جواد عزتی، هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، بابک حمیدیان و علی شادمان پرکارترین بازیگران مرد هستند که هرکدام با دو فیلم در جشنواره فیلم فجر سی و هشتم حضور دارند.

همچنین بخوانید :  آخرین وضعیت بیماری حسین شهاب بازیگر سینما

هوتن شکیبا، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم فجر پارسال، امسال تنها با فیلم سینمایی «عامه پسند» در جشنواره حضور دارد.

معرفی بازیگران زن و مرد جشنواره سی و هشتم

 

پرکارترین بازیگران زن:

ستاره پسیانی با دو فیلم  «دوزیست» و «من میترسم»، لیلا زارع با دو فیلم «روز بلوا» و «خون شد»، پریناز ایزدیار با دو فیلم «مغز استخوان» و «سه کام حبس» و طناز طباطبایی با دو فیلم «خورشید» و «شنای پروانه»، «پرکارترین بازیگران زن» جشنواره فیلم فجر سی و هشتم هستند.

الناز شاکردوست

ستاره پسیانی

پریناز ایزدیار

لیلا زارع

طناز طباطبایی

الناز شاکردوست، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم فجر سی و هفتم فیلم شبی که ماه کامل شد، تنها با فیلم «من می‌ ترسم» در جشنواره امسال حضور دارد.

سلام سینما

تاریخ بروزرسانی : 2020-01-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :