پدر شدن امیریل ارجمند و خوشحالی وی از تولد فرزندش

پدر شدن امیریل ارجمند و خوشحالی وی از تولد فرزندش سینمای ایران و جهان

امیریل ارجمند با انتشار عکسی در صحفه شخصی اش از پدر شدنش خبر داده است وی تصویری از فرزند تازه به دنیا آمده اش را با بیت شعری زیبا منتشر کرده است.

امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند بازیگر مطرح کشورمان با انتشار عکسی در صحفه شخصی اش از پدر شدن خود خبر داد. بازیگر سریال معمای شاه همسر یاسمینا باهر بازیگر جوان کشورمان می باشد که در سال ۹۳ با هم ازدواج کرده اند. در ادامه عکسی از پدر شدن امیریل ارجمند و مادر شدن یاسمینا باهر را در نیک صالحی مشاهده کنید

پدر شدن امیریل ارجمند

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر که هر دو از بازیگران سینما و تلویزیون به شمار می‌روند، اسفند ۹۳ پای سفره عقد نشستند و زندگی مشترک‌ شان را شروع کردند.

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر

امیریل ارجمند و همسرش یاسمینا باهر

یاسمینا باهر و همسرش امیریل ارجمند

ماجرای ازدواج یاسمینا باهر و امیریل ارجمند

داریوش ارجمند، پدر امیریل در دانشگاه سوره استاد بازیگری من بود. بعد از مدتی رابطه ما از شکل استاد و دانشجویی خارج شد و روابط خانوادگی به خود گرفت و پدرم و استاد ارجمند رابطه نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند.

همچنین بخوانید :  جشن تولد مانی رهنما در کنار همسرش صبا راد و جمعی از بازیگران در یک رستوران شیک +تصاویر

طی این رفت و آمدهای خانوادگی من و امیر یل هم با یکدیگر آشنا شدیم. هر چند که هر دوی ما هیچ وقت فکر نمی‌کردیم این آشنایی منجر به ازدواج شود اما آهسته آهسته به یکدیگر نزدیک شدیم و حس کردیم نکات مشترک زیادی داریم. آشنایی پیش از ازدواج ما کمی طولانی شد و نزدیک به چهار سال طول کشید اما در این مدت به شناخت خوبی نسبت به یکدیگر دست پیدا کردیم.

یاسمینا باهر و امیریل ارجمند

یاسمینا باهر و همسر امیریل ارجمند

خبر پدر شدن امیریل ارجمند در اینستاگرام وی

امیریل ارجمند با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید…. که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید…

فرزند امیریل ارجمند

یاسمینا باهر

امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت کشورمان  است که بازیگری را از حدود سال ۸۶ آغاز کرد و در سریال معمای شاه در نقش محمود وزیری هنرنمایی کرده بود و علاوه بر بازیگری در زمینه آهنگسازی و خوانندگی هم فعالیت می کند.

یاسمینا باهر و همسرش امیریل ارجمند

یاسمینا باهر و همسرش امیریل ارجمند

امیریل ارجمند در کنار همسر و خواهرش

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-12-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :