واکنش چهره ها به درگذشت خشایار الوند نویسنده مشهور +تصاویر

واکنش چهره ها به درگذشت خشایار الوند نویسنده مشهور +تصاویر سینمای ایران و جهان

خشایار الوند فیلمنامه نویس مشهور ایرانی قلب مهربانش از تپش افتاد و جامعه هنری و خانواده اش را در ماتم بزرگی تنها گذاشت

بار دیگر جامعه هنری ایران داغ تازه ای را تجربه کرد و این بار جوانی که با خلاقیتش لبخند را در هر گوشه از ایران بر لب بیننده ها می کاشت. فیلمنامه نویس مشهور ایرانی و خالق شب های برره و قهوه تلخ دار فانی را وداع گفت. در پی درگذشت هنرمند فقید خشایار الوند برادر سیروس الوند کارگردان نام آشتای ایرانی هنرمندان زیادی این داغ را به مردم و جامعه هنری تسلیت گفتند که در ادامه واکنش ها را مشاهده می کنید. نیک صالحی نیز ضمن عرض تسلیت به خانواده مرحوم الوند و آرزوی صبر برای بازماندگان این غم بزرگ را به جامعه هنری تسلیت می گوید.

تسلیت هنرمندان به درگذشت خشایار الوند

خشایار الوند از نویسندگان مطرح سریال‌های تلویزیونی که نگارش مجموعه‌هایی چون «پایتخت»، «شب‌های برره» و «قهوه تلخ» را در کارنامه کاری خود دارد، امروز پنجشنبه ۹ اسفند در منزل خود، به دلیل سکته قلبی چشم از جهان فروبست.

وی در عرصه فیلمنامه نویسی بیشترین همکاری را با مهران مدیری داشت و نگارش مجموعه‌های «نقطه چین»، «شب‌های برره»، «باغ مظفر»، «گنج مظفر»، «مرد هزار چهره»، «مرد دو هزار چهره»، «قهوه تلخ»، «ویلای من»، «شوخی کردم» و «در حاشیه» را انجام داد که توسط مدیری کارگردانی شدند.

تسلیت چهره ها به درگذشت خشایار الوند

ویشکا اسایش نوشت : من که باور نمیکنم. همینطورى یهویى الکى بدون هیچ خبرى بدون هیچ نشونى! ? تسلیت میگم به همسر و فرزتدان عزیز خشایار الوند و خانواده محترمشون. روحت شاد.

خشایار الوند

ویشکا آسایش

شهرام قائدی نوشت : کوتاه و غمناک . رفت. خدا حافظ.

خشایار الوند

شهرام قائدی

بهرام رادان نوشت : وقت رفتن نبود خشایار…

خشایار الوند

بهرام رادان

پژمان جمشیدی نوشت : چقدر زود و ناگهانی رفتی رفیق سفرت به خیر تسلیت به خانواده محترم الوند

خشایار الوند

پژمان جمشیدی

شبنم فرشادجو نوشت : روحت در آرامش مهربوووووون ?

خشایار الوند

شبنم فرشادجو

بهنوش بختیاری نوشت : میدونم که وقتی جوانی میرود تحت فشار استرس و روح و کار و جسم میرود…. و حالا همین استرس رو هرروز به هم وارد کنیم…. ووقتی رفت…میگوییم…چه ناباورانه رفت…. خشایار عزیز…تو پر از حس زندگی وطراوت و خنده بودی….فقط بیرون ماجرا رو ما اینطور دیدیم….آدمهای شاد..غمگین ترین مردمند….فقط به روی خودشان نمیاورند….. همکار مهربان و محترم خودم و همسرم رفت…بله رفت.

تسلیت….به جامعه هنر و خانواده الوند و سیل عظیمی از مردم ایران که دوستش داشتند و تعدادی هم که مرده و زنده هیچکس براشون فرق نمیکنه… همونهایی که انگار ساختنشون واسه آزار و اذیت مردم

خشایار الوند

بهنوش بختیاری

امین زندگانی نوشت : خبر ناگهانی بود خشیار الوند……چرا اینهمه زود

خشایار الوند

امین زندگانی

مارال فرجاد نوشت : هیچی نمی تونم بنویسم انقدر باور کردنی نیست که حد نداره دیروز داشتم یه مصاحبه می خوندم ازشون خدا به خانواده اش صبر بده

خشایار الوند

مارال فرجاد

گوهر خیراندیش نوشت : اقا، “سیروس الوند” ِ عزیز برادر و دوست ِ گرامى ام قرار گذاشته بودم این روزهاى پایانى سال از مشکلات و دردهاى مردم عزیزم ننویسم ؛ سعى کنم پست هاى امیدوارکننده بگذارم که نشد ، امروز با خبر درگذشت برادر ِ جوان ، خوش سیما و خوش اخلاقت ” خشایارِ ” عزیز نویسنده ، ” طنازِ طنز نویس “شبهاى برره “، “قهوه تلخ” ، “پایتخت” و سریال ” دیوار به دیوار “ ١ و ٢ معلوم شد زیاد هم دلِ خوش نبوده وهمه آن اضطرابها، فشارها و تنشها ى وقت نگارش که خود در دو قسمت سریال “دیوار به دیوار” شاهدش بودم او را از پاى درآورد.

دراین عکس که در جشن پایانى سریال ” دیوار به دیوار “ همگى با هم انداختیم خشایار نازنین با کتِ سفید دیده میشود . سیروس عزیز به همه اهل خانه بگویید یادش تا همیشه با ما خواهد بود.

خشایار الوند

گوهر خیراندیش

پوریا پورسرخ نوشت : باورم نمیشه…خوش قلب …خوش خنده…دوستداشتنى …داره رسم میشه انگارى تو ماه اسفند …تسیلت ?

خشایار الوند

پوریا پورسرخ

ستاره اسکندری نوشت : اسفند که میشود دستان سرد زمستان به کار می افتند گل از پی گل چیده می شوند تا بهار بیاید شاید روزی …روزی شاید بهار بیاید ، روزی شایدبهار.

خشایار الوند

ستاره اسکندری

تهمینه میلانی نوشت : دلم گرفته از این همه خبر بد ! خشایار الوند  فیلمنامه نویس خلاق تلویزیون و سینما صبح امروز براثر سکته قلبی درگذشت. تسلیت به خانواده محترم الوند بویژه همسر ایشان ، سیروس الوند و ماهور عزیز یادش گرامی?

خشایار الوند

تهمینه میلانی

کامبیز دیرباز نوشت : خشایار الوند هم رفت، تسلیت به شمایی که نمک قلمش رو دوست داشتید، تسلیت به سیروس خان الوند، و آرزوی صبر و صبر و صبر برای همسر و فرزندان نازنینش??

خشایار الوند

کامبیز دیرباز

سید جواد رضویان نوشت : به نام حضرت حق ؛

حالا که میروی همراه جاده ها

برگرد و پس بده تنهایی مرا

بی خاطرات تو بی آرزوی تو

دل را کجا برم شب گریه را کجا

ابتداى آرامشت باشه رفیق ?. تسلیت به همسر گرامى ، فرزندان و مخصوص جناب سیروس الوند و شما هنر دوستان عزیز،. تن شما سلامت?. یاحق

خشایار الوند

سید جواد رضویان

برزو ارجمند نوشت : مراسم تشییع هنرمند فقید خشایار الوند ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۱ اسفند ماه از ساختمان شماره۲ خانه سینما(خیابان طالقانی، وصال شیرازی) به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برگزار می شود. در ضمن مراسم یادبود ایشان روز دوشنبه ۱۳ اسفند ماه از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می شود.

خشایار الوند

برزو ارجمند

منوچهر هادی نوشت : خشایار عزیز روحت شاد ?

خشایار الوند

منوچهر هادی

محمدرضا هدایتی نوشت : خشایار عزیزم ایمان دارم که از این به بعد حال تو از همه ما بهتر خواهد بود بدرود رفیق

خشایار الوند

محمدرضا هدایتی

هادی کاظمی نوشت : درود و بدرود خشایار جونم باور کردنى نبود باورم نمیشه چقدر تو باحال بودى آخه چقدر با متن هات بازى کردیم، مرد دوستداشتنى دیدار تا به اون دنیا “فاتــحه” ??????

خشایار الوند

هادی کاظمی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-02-28 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :