هنرمندان سینما در سیل مهربانی از استاد نصیریان عزادار تا مهتاب کرامتی و سیمین بانو +تصاویر

هنرمندان سینما در سیل مهربانی از استاد نصیریان عزادار تا مهتاب کرامتی و سیمین بانو +تصاویر سینمای ایران و جهان

جمعی از هنرمندان محبوب و مطرح سینمای ایران دیروز جمعه در مقابل سینما آزادی برای جمع آوری کمک های مردمی برای اهدا به سیل زدگان کشور حضور یافته بودند

در مراسم سیل مهربانی که به کمک خانه سینما و حضور گسترده بازیگران مطرح سینما در مقابل سینما آزادی برگزار شده است هنرمندانی از جمله استاد علی نصیریان , همایون اسعدیان , حبیب رضایی , فاطمه معتمدآریا , آریا عظیمی نژاد , امین حیائی , حسن فتحی , امین تارخ , علی دهکردی , گلاره عباسی , شبنم مقدمی , لاله اسکندری , مهتاب کرامتی , روزبه معینی  , همایون ارشادی , تینا پاکروان , المیرا دهقانی و …حضور داشتند. در ادامه تصاویری از حضور هنرمندان سینما در مراسم سیل مهربانی برای یاری به سیل زدگان کشور را در نیک صالحی مشاهده کنید

هنرمندان سینما در سیل مهربانی

به همت هنرمندان سینما، مراسم جمع‌ آوری کمک به سیل‌ زدگان کشورمان، از ساعت ۱۴ روز (جمعه ۲۳ فروردین) مقابل پردیس سینمایی آزادی آغاز شده است و تا ساعت ۲۲ ادامه داشته بود.

استاد علی نصیریان

حضور گلاره عباسی در مراسم سیل مهربانی

فاطمه معتمدآریا بازیگر محبوب سینمای ایران

مهتاب کرامتی

المیرا دهقانی بازیگر سریال لحظه گرگ و میش

‎علی نصیریان، همایون اسعدیان، حسن فتحی، مازیار میری، فرشته طائرپور، امین تارخ، همایون ارشادی، حبیب رضایی، لاله اسکندری، فاطمه معتمدآریا، امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد، بهرام افشاری، شبنم مقدمی، گلاره عباسی و …. از جمله هنرمندانی هستند که در این مراسم حضور یافته و ضمن اهدای هدایای خود به سیل‌ زدگان، به جمع‌ آوری کمک‌ های مردمی پرداخته‌ اند. که گفته می شود حضور مردم بسیار خوب بوده است.

فاطمه معتمدآریا و همایون اسعدیان

هنرمندان سینما در مراسم سیل مهربانی

لاله اسکندری و گلاره عباسی

حسن پورشیرازی و آریا عظیمی نژاد

امین تارخ

حضور هنرمندان سینما در مراسم سیل مهربانی سینما آزادی

‎تعداد زیادی از مردم با حضور در مقابل پردیس آزادی، در این کمک‌ رسانی مشارکت کرده‌ اند که در مقابل کارت‌ هایی با آرم خانه سینما و هلال احمر با عنوان سیل مهربانی را که توسط هنرمندان امضا شده است، دریافت می‌ کنند. دی‌ وی‌ دی چند فیلم سینمایی هم به صورت رایگان به مردم اهدا شده بود.

حسن پورشیرازی در مراسم سیل مهربانی

شبنم مقدمی و آریا عظیمی نژاد

همایون ارشادی

مهتاب کرامتی

امین حیایی و روزبه معینی

همایون اسعدیان

خبر انلاین , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  اکران خصوصی فیلم شعله ور با حضور پر تعداد چهره‌های مطرح سینما +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-04-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
sindeeev