اولین اکران فیلم مطرب با حضور چهره های معروف سینمایی

اولین اکران فیلم مطرب با حضور چهره های معروف سینمایی سینمای ایران و جهان

فیلم سینمایی مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی بعد از حواشی زیاد بالاخره اکران شد و بازیگران و چهره های سرشناس هنری در اکران این فیلم حضور یافته اند.

اولین اکران مردمی فیلم مطرب تازه ترین کار مصطفی کیایی با حضور بازیگران مشهور آن در پردیس سینمایی کورش برگزار شده است. در این مراسم بازیگرانی از جمله پرویز پرستویی , محسن کیایی , الناز شاکردوست , و آقای کارگردان مصطفی کیایی به همراه همسر و فرزندانش در این اکران حضور داشتند. در ادامه تصاویری اکران مردمی فیلم سینمایی مطرب را در نیک صالحی مشاهده کنید

اولین اکران مردمی فیلم مطرب

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی مطرببه کارگردانی مصطفی کیایی با حضور پرویز پرستویی , الناز شاکردوست , محسن کیایی و مصطفی کیایی و همسر و فرزندانش دیروز چهارشنبه ۱۵ آبان در پردیس سینمایی کورش برگزار شده است.

گفتنی است که مطرب فیلمی ایرانی به نویسندگی، تهیه‌ کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است. پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، عایشه گل جوشکن، حسین امیدی، امین مقدم و محسن کیایی بازیگران «مطرب» هستند. این فیلم یک کمدی اجتماعی است که به چند دهه از زندگی خواننده‌ ای می‌ پردازد که نقش آن را پرویز پرستویی بازی می‌ کند.

بازیگران در اکران فیلم سینمایی مطرب

الناز شاکردوست بازیگر فیلم سینمایی مطرب

مصطفی در کنار همسر و فرزندانش

پرویز پرستویی و الناز شاکردوست

داستان فیلم مطرب

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که :داستان این فیلم درباره یک خواننده کاباره‌ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ ها از صحنه کنار می‌ رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌ تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم‌ تبدیل می‌ شود و…

عکس های الناز شاکردوست

اکران مردمی فیلم سینمایی مطرب

بازیگران و عوامل فیلم مطرب

ژانر فیلم مطرب، مانند اکثر آثار قبلیِ مصطفی کیایی، کمدی و اجتماعی است. پیش بینی می‌ شود « مطرب » یکی از پرفروش ترین فیلم‌ ها در گیشه پاییز ۹۸ باشد.

کارگردان و بازیگران فیلم سینمایی مطرب

الناز شاکردوست

اکران مردمی فیلم سینمایی مطرب

برنا , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  هنگامه حمید زاده در اکران خصوصی عصر یخبندان+عکس
تاریخ بروزرسانی : 2019-11-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :