«هری پاتر» در کمدی اجتماعی «حرف ف»

«هری پاتر» در کمدی اجتماعی «حرف ف»سینمای ایران و جهان

«هری پاتر» در کمدی اجتماعی «حرف ف»Reviewed by on Jul 22Rating: دانیل رادکلیف که پس از پایان ماجراجویی‌های هری پاتری خود به دنبال نقش‌های تازه است در کمدی رومانتیک اجتماعی و مستقل «حرف ف» بازی می‌کند. فارس، خط اصلی قصه فیلم درباره دو همسایه جوان به نام‌های والاس و چانتری است که دوران بیست سالگی […]

«هری پاتر» در کمدی اجتماعی «حرف ف»Reviewed by on Jul 22Rating:

دانیل رادکلیف که پس از پایان ماجراجویی‌های هری پاتری خود به دنبال نقش‌های تازه است در کمدی رومانتیک اجتماعی و مستقل «حرف ف» بازی می‌کند.
فارس، خط اصلی قصه فیلم درباره دو همسایه جوان به نام‌های والاس و چانتری است که دوران بیست سالگی خود را طی می‌کند.

رادکلیف نقش یکی از این دو جوان را بازی می‌کند. برای نقش جوان دیگر قصه فیلم هنوز بازیگری پیدا نشده و تهیه‌کنندگان آن، در حال انتخاب آن هستند.

ماجراهایی که برای این دو کاراکتر اصلی قصه فیلم رخ می‌دهد، خط اصلی «حرف ف» را به جلو می‌برد.

فیلم‌نامه فیلم را الن ماستای براساس قصه نمایش‌نامه موفق صحنه‌ای «سیگارها و خمیردندان‌ها» نوشته است و شان ویلیام اسکات آن را کارگردانی می‌کند.

شان ویلیام اسکات که خود نیز بازیگر سینما و نقش‌های کمدی است در این ساخته سینمایی خویش بازی نخواهد کرد.

منابع نزدیک به «حرف ف» می‌گویند قصه و حال و هوای آن خیلی شبیه مجموعه کمدی و پربیننده چند سال اخیر رسانه تلویزیون به نام «دوستان» است.

با توجه به موفقیت مالی و انتقادی نمایش صحنه‌ای «سیگارها و خمیردندان‌ها»، پیش‌بینی فروش بالایی برای «حرف ف» می‌شود.

اهل فن می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد این فیلم هم مثل «هری پاتر» تبدیل به یک فیلم دنباله‌دار و چند قسمتی شود.

این در حالی است که گفته می‌شود تهیه‌کنندگان مجموعه تلویزیونی «دوستان» احتمالا علیه سازندگان این فیلم شکایت قانونی خواهند کرد.

تهیه‌کنندگان «دوستان» چند سال است که قصد تولید نسخه سینمایی دنباله‌داری از مجموعه موفق تلویزیونی خود را دارند ولی تا به امروز هیچ خبری از تولید این فیلم نشده است.

دانیل رادکلیف پس از پایان تولید مجموعه فیلم هشت قسمتی «هری پاتر» در چند فیلم سینمایی بازی کرده که هیچ یک موفقیتی در جدول گیشه نمایش کسب نکرده‌اند.

آخرین فیلم او روی پرده سینماها «زن سیاه‌پوش» بود که با حال و هوای دلهره‌آور و پررمز و راز خود، فصل گذشته به نمایش عمومی درآمد.

تاریخ بروزرسانی : 2012-07-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو