نمایش دوباره فیلم سینمایی لیلا پس از ۲۰ سال!

نمایش دوباره فیلم سینمایی لیلا پس از ۲۰ سال! سینمای ایران و جهان

نمایش دوباره فیلم سینمایی لیلا , آیین دیدار این فیلم به دلیل کارگردان و بازیگران محبوب مردم ازدحام زیادی را در باغ فردوس باعث شده بود

نمایش دوباره فیلم سینمایی لیلا

نمایش دوباره فیلم سینمایی لیلا , گروه سینمای هنر و تجربه پس از ۲۰ سال عوامل فیلم «لیلا» را در آیین آغاز اکران نسخه ترمیم شده این فیلم ،‌ مجدد کنار یکدیگر آورد و فضایی خاطره انگیز برای علاقمندان سینما را در شامگاه ۲۲ شهریورماه، در ‌موزه سینمای باغ فردوس ایجاد کرد.

آیین دیدار این فیلم به دلیل کارگردان و بازیگران محبوب مردم ازدحام زیادی را در باغ فردوس باعث شده بود و جمعیت علاقمندان از حوالی ساعت۱۹ در مقابل سالن نمایش منتظر دیدار با هنرمندان بودند. هرچه ساعت به ۲۰ نزدیک می‌شد، افراد بیشتری به باغ فردوس می‌آمدند.

امیر حاج‌رضایی، شخصیتی که شاید بیشتر عادت کرده‌ایم او را در برنامه‌های کارشناسی فوتبال ببینیم، همراه با خانواده‌اش از اولین کسانی بودند که در میان مردم حضور پیدا کردند. اندکی مانده به شروع برنامه که داریوش مهرجویی، کارگردان فیلم وارد باغ فردوس شد و ترجیح داد دقایق مانده تا شروع فیلم را در کافه محوطه بگذراند. مدتی بعد زوج محبوب فیلم «لیلا» رسیدند و از همان ابتدا به داریوش مهرجویی ملحق شدند.

همچنین بخوانید :  لیلا برخورداری به نفع کودکان بی سرپرست نمایشنامه خوانی میکند!

اندکی بعد حامد بهداد، رضا درمیشیان و بهزاد خداویسی هم رسیدند. دقایقی از ساعت ۹ گذشت تا عوامل فیلم خود را در معرض دید مردم منتظر و البته لنز دوربین عکاسان و گوشی‌های تلفن همراه قرار دادند. ده دقیقه بعد که عکس‌ها و سلفی‌ها و یادگاری‌ها گرفته شد، مردم به همراه عوامل فیلم و دیگر هنرمندان وارد سالن فردوس شدند تا پس از سخنان عوامل فیلم به تماشای آن بنشینند.

ملیکا شریفی نیا در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

سام نوری در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

هنگامه حمیدزاده در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

همسر شهاب حسینی در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

بهزاد خداویسی در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

لیلا حاتمی و داریوش مهرجویی در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

داریوش مهرجویی ، حامد بهداد ، لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

داریوش مهرجویی ، لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم نمایش فیلم سینمایی لیلا

سینما تیکت

تاریخ بروزرسانی : 2017-09-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi