نسرین مقانلو و خانواده اش در شب یلدای متفاوت در یک رستوران

نسرین مقانلو و خانواده اش در شب یلدای متفاوت در یک رستوران سینمای ایران و جهان

نسرین مقانلو بازیگر سریال دل منوچهر هادی در صحفه شخصی اش عکس های از شب یلدا در کنار خانواده و دوستانش در یک مکان خاص را منتشر کرده بود که مشاهده می کنید.

نسرین مقانلو بازیگر سرشناس کشورمان که به تازگی پسرش برای ادمه زندگی در کنار وی به ایران سفر کرده است امسال شب یلدای متفاوتی را تجربه کرده بود زیرا به همراه خانواده اش در یک رستوران حضور یافته بودند. در ادامه عکس های از شب زیبای نسرین مقانلو و خانواده اش در طولانی ترین شب سال را در نیک صالحی مشاهده کنید

شب یلدای نسرین مقانلو و خانواده اش

نسرین مقانلو بازیگر کشورمان در کنار خانواده و دوستانش شب یلدا را در یک رستوران شیک در تهران سپری کرده اند. اولین حضور مقانلو در تلویزیون با سریال تلویزیونی «لبخند زندگی» دستگردی و پاکدل رقم خورد.

لازم به ذکر است که نسرین مقانلو در مجموعه نمایش خانگی دل به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی هنرنمایی کرده است که به تازگی این سریال پخش شده است و نسرین مقانلو در نقش توران همسر اتابک و مادر آرش بازی کرده است.

نسرین مقانلو و پسرش

شب یلدای نسرین مقانلو و خانواده اش

نسرین مقانلو در شب یلدا

نسرین مقانلو و خانواده اش در شب یلدا

نسرین مقانلو با انتشار عکس های در کنار خانواده اش از شب یلدا در یک رستوران نوشت : چه سخاوتمند است پاییز که شروع بلتدترین شبش را عاشقانه پیشکش تولد زمستان کرد زمستانتان سفید و پر برکت شب یلداتون مبارک در کنار خانواده و دوستان امشب مهمان رستوران “ایندیگو” لئو مال،اول فرشته بودیم. سپاس از مدیریت محترم و جناب میلاد نیاورانی بابت دعوت و پذیرای گرم و صمیمانه شان

شب یلدای نسرین مقانلو

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو و دوستانش

شب یلدای نسرین مقانلو و پسرش

گفتنی است آخرین کار سینمایی نسرین مقانلو فیلم سینمایی خون شد به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی
جواد نوروزبیگی می باشد که فیلمبرداری ان به اتمام رسیده است.

همچنین بخوانید :  عکس های مدلینگ شهرزاد کمال زاده برای یک سالن زیبایی

سعید آقاخانی، سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق نورد، سیامک صفری و … بازیگران فیلم سینمایی خون شد را تشکیل می دهند.

نسرین مقانلو در شب یلدا در یک رستوران

نسرین مقانلو و پدرش

نسرین مقانلو و دوستانش در شب یلدا

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-12-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :