نازنین فراهانی بازیگر سریال ملکاوان از بازیگری تا روزنامه نگاری

نازنین فراهانی بازیگر سریال ملکاوان از بازیگری تا روزنامه نگاری سینمای ایران و جهان

نازنین فراهانی بازیگر مشهور سریال ملکاوان که از شبکه آی فیلم پخش می شود علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی فیلمنامه و روزنامه نگاری نیز فعالیت دارد.

نازنین فراهانی بازیگر مشهور کشورمان که برای فیلم کوپالی جایزه ویژه دریافت کرده است این روزها در سریال ملکاوان هنرنمایی می کند. وی از بازیگران اصلی این سریال که از شبکه آی فیلم پخش می شود می باشد. در ادامه عکس های از نازنین فراهانی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

نازنین فراهانی بازیگر سریال ملکاوان

نازنین فراهانی بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۵۲ در تهران می باشد و ۴۴ سال سن دارد. وی فارغ التحصیل علوم ارتباطات با گرایش روزنامه نگاری از دانشگاه علامه طباطبایی و هنرآموخته کانون پانتومیم ایران به سرپرستی سیروس شاملو است.

سریال تلویزیونی «ملکاوان» با بازی نازنین فراهانی به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌ کنندگی محمد مصری‌ پور که در سکوت خبری کلید خورده بود.

تولد نازنین فراهانی در کنار بازیگران ملکاوان

نازنین فراهانی

نازنین فراهانی، رضا مولایی، پرویز فلاحی پور، فریبا متخصص، صفا اقاجانی، معصومه آقاجانی، علی سلیمانی، پانته آ سیروس، غزال نظر و با حضور کمند امیرسلیمانی، سعید امیر سلیمانی و داریوش فرهنگ و امین زندگانی از بازیگران سریال «ملکاوان» هستند.

عکس های نازنین فراهانی

نازنین فراهانی

همچنین بهزاد داوری، حمید شریف زاده، هادی نوری، بهناز نادری، بهار قاسمی، ریحانه رضی، فرید قبادی، سمیه تاجیک، سیامک قاسمی، آسو پاشاپور، اریا جوکار و … از دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

عکس های اینستاگرام نازنین فراهانی

نازنین فراهانی بازیگر ایرانی

نازنین فراهانی بازیگر یا روزنامه نگار

وی فعالیت مطبوعاتی را از سال ۱۳۷۲ تجربه کرد و بازی در سینما را از سال ۱۳۷۸ با فیلم «زیر پوست شهر» به کارگردانی «رخشان بنی اعتماد» آغاز کرد. از طریق روزنامه نگاری و مصاحبه با سیروس شاملو به کلاس های آموزش پانتومیم وی راه یافت.

تصاویر نازنین فراهانی

نازنین فراهانی و سام قریبیان

وی درباره شروع روزنامه نگاری گفته بود که : روزنامه نگاری را از سال ۱۳۷۲ با نوشتن در روزنامه
آفتاب امروز در بخش اجتماعی و یا در ایرانیان در سرویس هنری شروع کردم.
وی بهترین بازیگر زن در جشنواره ی یاس برای فیلم کوپالی می باشد.

نازنین فراهانی

نازنین فراهانی هنرپیشه ایرانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  شبنم مقدمی بازیگر نقش های متنوع از مادری سنتی تا زن اشراف‌ زاده
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :