ماجرای هم‌نشینی خبرساز مهناز افشار بازیگر ایرانی با ابی و آرش

ماجرای هم‌نشینی خبرساز مهناز افشار بازیگر ایرانی با ابی و آرش سینمای ایران و جهان

به تازگی ویدیویی از مهناز افشار سوپر استار سینمای ایران در شبکه های اجتماعی پخش شده که نشان می دهد وی به عنوان داور چهارم مسابقه استعداد یابی در کنار ارش و ابی حضور دارد.

مهناز افشار بازیگر ایرانی که حاشیه های زیادی پیرامون حوزه کاری و زندگی شخصی اش وجود دارد و با اظهار نظرهای خود در برخی از موارد با حاشیه های همراه شده است این روزها در خارج از کشور به سر می برد و با انتشار ویدیویی از وی مشخص شده است که او در خارج از کشور به عنوان دارو مسابقه استعداد یابی در کنار ابی و آرش حضور دارد. در ادامه بیشتر درباره حضور مهناز افشار در شبکه ماهواره ای و اما و اگرهای حضور دوباره وی در سینمای ایران در نیک صالحی بدانید.

ویدیوی جنجالی مهناز افشار بازیگر ایرانی

انتشار یک ویدیو از پشت صحنه برنامه‌ای با حضور مهناز افشار، ابی، آرش و یک بازیگر و مجری ایرانی‌ ـ آمریکایی در فضای مجازی، این پرسش را پیش آورد که آیا یکی از ستاره‌های زن سینما ایران در پایان مسیر حضور در فضای رسمی سینمای ایران قرار داد؟ “پرسشی” که برخی متولیان امر با اما و اگرهایی در فضای غیررسمی به آن پاسخ دادند و در مجموع تأکید کردند هنوز فضا برای بازگشت این بازیگر فراهم است.

ویدیویی از پشت صحنه ضبط برنامه ایرانز گات تلنت که در شبکه ماهواره‌ای ام بی سی پرشیا از زیر شبکه‌های هولدینگ رسانه‌ای mbc قرار است پخش شود، منتشر شده که نشان می‌دهد مهناز افشار بازیگر تئاتر و سینمای ایران در میان داوران این مسابقه حضور دارد؛ اما اشخاصی که کنار مهناز افشار حضور دارند، ماجرا را جنجالی کرده است

مهناز افشار در کنار ابی و آرش

پیش از این، نام اشخاص دیگری از جمله گلشیفته فراهانی نیز برای این مسابقه مطرح بود اما حالا مهناز افشار به عنوان بازیگر در این جمع حضور یافته است.

مهناز افشار در آلمان

در این برنامه که در سوئد در حال ضبط است، در کنار مهناز افشار، ابراهیم حامدی مشهور به ابی، آرش لَبّاف معروف به آرش، نازنین نور از مجریان و بازیگران ایرانی و آمریکا داوران این مسابقه هستند. تصاویر نشان می‌ دهد، مهناز افشار به عنوان داور با حجاب در این برنامه حضور یافته که باعث شده، به باور ناظران هنوز امکان جدی برای بازگشت این سینماگر به فضای رسمی سینما فراهم باشد.

عکس های مهنار افشار

حضور مهناز افشار بازیگر ایرانی در یک برنامه استعداد یابی

پس از انتشار این ویدیو از برنامه استعدادیابی، شماری از متولیان امر امروز در گفت‌و‌گوهای غیررسمی با “تابناک” تأکید کردند، مسیر بازگشت خانم مهناز افشار به فعالیت حرفه‌ای در ایران هنوز فراهم است اما پاسخ نهایی را موکول به زمانی پس از تماشای این برنامه نمودند و تأکید کردند رویه این بازیگر سینما می‌ تواند شرایط را به نقطه غیرقابل بازگشت برساند اما هنوز شرایط برای بازگشت فراهم است.

مهناز افشار بازیگر ایرانی

مهناز افشار بازیگر ایرانی در یک سال اخیر و پس از انتشار برخی توییت‌ ها با حواشی مواجه شد
و در همین راستا چندی پیش، از آلمان گفت: “پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم.
آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. به هر حال این
اولین سفر طولانی من نیست.

مهناز افشار و دخترش

اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند، شنیدم که من در ایران ممنوع‌الفعالیت هستم.
راستش خودم هم نمی‌دانم چقدر این خبر درست است. به من اعلام نشده است.
سینما بخشی از زندگی من است. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم، کار خواهم کرد.”

مهناز افشار

او این بخش از موضع‌گیری‌ اش را چند بار توییت و بر دریافت پاسخ پرسش خود تأکید کرد که با پاسخی همراه نشد و مسئولان سینمایی در قبال آن سکوت کردند. به نظر می‌رسد تا زمانی که این بازیگر به ایران بازنگردد، نمی‌توان پاسخ قطعی نیز به این پرسش داد و هرچه دوره عدم حضورش در ایران طولانی‌تر شود و حواشی تازه‌ای شکل بگیرد، وضعیت برای تداوم فعالیت حرفه‌ای پیچیده‌تر خواهد شد.

تصاویر مهناز افشار

ام‌ بی‌ سی پرشیا که مدتی تعطیل شده بود و اکنون مجدداً با تزریق سرمایه بیشتر در حال تولید
یک مجموعه برنامه است، متعلق به ولید بن ابراهیم الابراهیم است که در طرح ضدفساد بن سلمان دستگیر
شده بود و بنا بر گزارش‌ هایی در باج‌ گیری که در جریان این دستگیری‌ها صورت پذیرفت،
مالک این شبکه ۶۰ درصد از سهم آن را به خاندان سلطنتی واگذار کرد.

مهناز افشار بازیگر زن ایرانی

برخی گزارش‌ ها حکایت از آن دارد که این شبکه در حال تولید مجموعه‌ ای از تولیدات سرگرمی به سبک شبکه منوتو با بودجه بیشتر است و این برنامه نیز در همین راستا تولید شده است.

مهناز افشار و دخترش

مهناز افشار

تابناک

همچنین بخوانید :  با نفوذترین و زیباترین بازیگران زن سینمای ایران +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-11-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :