حمایت چهره های مشهور از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری!

حمایت چهره های مشهور از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری! سینمای ایران و جهان

پس از توهین یک سخنران به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری دو فوتبالیست مردمی و مشهور کشورمان برخی از بازیگران و فوتبالیست های کشور به حمایت از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری پرداختند .

پس از توهین علی اکبر رائفی پور در یکی از سخنرانی های خود به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری دو اسطوره باشخصیت فوتبال تیم ملی کشورمان چهرهای مشهور کشور در حمایت از این دو فوتبالیست متن هایی را منتشر کردند.

حمایت از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

«رائفی‌پور در یکی از سخنرانی‌های خود درباره مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری گفت: یکی از آنها در حال تبلیغ خمیردندان است و دهانش را بسته. یعنی لب‌ها را می‌توان با آن شست. آن یکی در حال تبلیغ ماست و دوخ است؛ ماست و دوخ، با خ! در حال خندیدن است. گفتم خب جای این‌ها را عوض می‌کردید. خمیردندان را می‌دادی دست اون، ماست و دوغ را می‌دادی دست این!

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

علی اکبر رائفی پور

او ادامه داد: بابا این‌ها مشاور رسانه‌ای ندارند؟ این همه پول‌ها را می‌گیرند و پورشه سوار می‌شوند، ماهی دو میلیون تومان بده به یک نفر که بیاید مشاور رسانه‌ای‌ات بشود تا شرکت‌ها این طوری از شما استفاده نکنند. بعد این‌ها در حوزه‌های امنیت ملی کارشناس می‌شوند. می‌گویند کاش این قدر پول که در سوریه و لبنان خرج کردیم را ورزشگاه می‌ساختیم. برو دوغت را تبلیغ کن بابا!»

حمایت چهره ها از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

  باران کوثری با انتشار تصویر زیر نوشت :

وی در این زمینه در صفحه ‌ اینستاگرام خود با انتشار تصویری از مهدی مهدوی‌کیا نوشت: «حتما برای کسانی که جز منفعت خود و اقلیت اطرافشون چیزی رو نمی بینن درک اینکه امثال مهدوی کیا و باقری با تبلیغ کالای ایرانی با توجه به کلی پیشنهاد خارجی یا با تاسیس آکادمی کیا برای پرورش فوتبالیست های با استعداد ایرانی، چه خدمت بزرگی به کشورشون می کنن؛ خیلی کار دشواری است!

گر بنا به مصرف کالای داخلی و رونق تولید داخلی یه کاش این خوشمزگی ها رو نکنین. مهدوی کیا و باقری سال هاست که برای مردم اثبات شدن . بذار مهدوی کیا دوغش رو تبلیغ کنه و شما هم ادا در بیار ! هر کس به کار خویش!…»

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

مهدی مهدوی کیا

علی دایی با انتشار تصویر زیر نوشت :

دوستان قدیمی و پر افتخار

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

علی کریمی با انتشار تصویر زیر نوشت :

راجب اقا کریم هم دهنتو یه مسواک بزن اول،بعد حرفشو بزن چاپلوسان عقد ه اى راگنده نکنیم?

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

 شهرزاد کمال زاده با انتشار تصویر زیر نوشت :

خدا رو شکر بعد از پخش برنامه هایى مثل خندوانه استعداد بعضى از افراد شکوفا شد و در غالب استند آپ کمدین وارد عرصه هاى مختلف شدند اما متاسفانه برخى فرق شوخى و طنازى با توهین و تمسخر خصوصاً به شخصیت هایى که براى کشورمون واقعاً نقش آفرینى کردند و در قلب و ذهن مردم اسطوره شدند رو تشخیص نمیدند و تا تریبونى نصیبشون میشه به جاى استفاده درست با تمسخر دیگران خودنمایى مى کنند .خوشحالم که از نسلى هستم که در فوتبال کشورم مردانى مثل کریم باقرى و مهدى مهدوى کیا اسطوره بودند و هستند در ضمن دوستان هنرمند و چهره هاى ورزشى و …..

اگر خواستید کارِ تبلیغاتى انجام بدین حتماً قبلش با برادر استراتژیست و نظریه پردازمون اقاى رائفى پور مشاوره کنید ایشون خصوصاً در فن بیان و اداى حروف خصوصاً غِ هم تبحر و استادى دارند میدونید که قطعاً الان بحث تورم ،نرخ دلار ،نبود برخى از داروها خصوصاً براى بیماران خاص از جمله spinraza،اسید پاشى ،تجاوز و قتل به کودکان ،کودک آزارى ،مردم کرمانشاه و ……اصلاً مهم نیست الان فقط دوران سوژه کردن و مسخره کردن همدیگه است

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

مهدی مهدوی کیا فوتبالیست مشهور

حمایت افراد مشهور از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

پژمان بازغی با انتشار تصویر زیر نوشت :

سلام به همه
روزهای خوبی نیست این روزها
ازاخباربچه های ماهشهربگیرتاقتل کودک مشهدی وگرونی ارزوغیره…
اخیرادرویدیویی به دوفوتبالیست عزیزودوست داشتنی وبااخلاق دریک سخنرانی وبازبان نه چندان طنز توهینی شدکه حرفهای سخنران،خیلی تعجب برانگیزنبود(همیشه ودرهمه جا توهین ها ادامه دارد،چه درسیاست وچه درهنروهرجای دیگربه راحتی به هم تهمت میزنیم وتوهین میکنیم که این دیگرامریست عادی دراین جامعه)

اماتعجب برانگیزترازاین توهین ،دست،سوت،وکف زدن حاضرین درجلسه بودبرای این دوورزشکار،ایندفعه نه برای تشویق گلهایی که زدند بلکه برای تخریب کارهایی که معمولا درهمه جای دنیا مرسوم است وبرای حمایت ازکالاهای وطنی انجام میشود،ازجانب خودم وتمامی هوادارانم ازشماعذرخواهی میکنم.

پ ن:درسال حمایت ازکالای ملی،تبدیل شدیم به تخریب قهرمانهای ملی
پ ن:ازعلی دایی هم پیشاپیش عذرخواهی میکنم
هنوزلذت روزهای خوبی راکه برایمان ساختید به یادداریم
تعصب به یک راه‌حل، انسان را در مقابل راه‌حل‌های دیگر نابینا می‌کند…مهربان باشیم.با احترام

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری و علی دایی

پژمان جمشیدی با انتشار تصویر زیر نوشت :

محبوبیت و بزرگیتون مثال دریاست ، دریا هم که کثیف شدنی نیست …
این رو برای حمایت از شما نگفتم چون شما نیازی به حمایت ندارین.جای شما در قلب ماست.
دو اسطوره ، با شخصیت ، دوست داشتنی و ماندگار

مهدی مهدوی کیا و کریم باقری

خبر آنلاین – گردآوری گروه سینما نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :