عکس های مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش

عکس های مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میشسینمای ایران و جهان

مهتاب اکبری بعد از چند سال تجربه دانشگاهی و حضور در تئاتر و کلاس های بازیگری برای اولین بار با کارگردان مطرح همایون اسعدیان شروع کار خود در تلویزیون را آغاز کرده است

شاید این روزها شما در فکر این هستید که بدانید سوگند سریال لحظه گرگ و میش که در این سریال دردسرهای زیادی برای خانوده اش ایجاد کرده است کیست او مهتاب اکبری بازیگر جوان و آینده دار سینما و تلویزیون می باشد که شروع کارش را با تئاتر آغاز کرده و این اولین حضور وی در یک سریال تلویزیونی می باشد. او دانش آموخته دانشگاه سوره می باشد. در ادامه تصاویری از این بازیگر جوان ایرانی را در نیک صالحی مشاهده کنید

مهتاب اکبری سوگند لحظه گرگ و میش

مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به نویسندگی مونا انوری‌زاده و همایون اسعدیان می باشد این سریال روایت فراز و فرود زندگی خانواده‌ ای اصیل در طول سه دهه و با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است؛ روایتی که از دهه ۶۰ آغاز گشته، حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد… .

مهتاب اکبری

کودکی مهتاب اکبری

مهتاب اکبری

مهتاب در کنار مادر بزرگش

مهتاب اکبری

پشت صحنه سریال لحظه گرگ و میش

فاطمه گودرزی، المیرا دهقانی ، شهره سلطانی ، فرید سجادی حسینی، علیرضا کمالی ، حسام محمودی‌ فرید ، پانیذ برزعلی، ناصر سجادی حسینی، نیما نادری، پاشا رستمی ، رها خدایاری ، وحید آقاپور، احسان امانی، سیامک احصایی، مریم حاجی زاده، آیدا نامجو، مهرنوش مسعودیان ، زهره ساداتی، مهدی ملاک، رضا حجری، مهتاب اکبری ، فراز مدیری، شبنم قربانی و اِروین گالستیان با حضور لیلا بلوکات و محمدرضا مالکی ترکیب بازیگران این مجموعه را تشکیل می‌ دهند.

مهتاب اکبری

عکس های مهتاب

مهتاب اکبری

بازیگر سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب در سریال «لحظه گرگ و میش» در نقش دختر سروش ظاهر شده است که پس از فهمیدن واقعیت زندگی اش برای پر کردن تمامی خلا ها و کمبود هایش تبدیل به دختری شر و شور شده است که دیگر سروش پدرش نیز توانایی کنترل و نگه داری اش را ندارد، از همین رو سوگند را به زن دومش یاسمن سپرد تا کنار محمد و خانواده اش از او نیز نگه داری کند.

عکس های مهتاب اکبری بازیگر نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش

بازیگر جوان ایرانی

مهتاب اکبری

عکس های سوگند لحظه گرگ و میش

اکبری متولد ۲ اردیبهشت ۱۳۶۹ در تهران، بازیگر است . وی فارغ التحصیل لیسانس تئاتر گرایش کارگردانی از دانشگاه سوره می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و بعد از چند سال تجربه حالا در تلویزیون حضور دارد.

مهتاب اکبری

سوگند سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری

همایون اسعدیان

مهتاب اکبری

عکس های مهتاب اکبری

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  الناز شاکردوست و «اسب سفید پادشاه»
تاریخ بروزرسانی : 2019-03-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد