الناز شاکردوست مشغول خوردن ناهار بود که از برانکارد افتاد!

الناز شاکردوست مشغول خوردن ناهار بود که از برانکارد افتاد! سینمای ایران و جهان

محمدرضا مصباح تهیه کننده فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به تازگی گفته است که الناز شاکردوست مشغول خوردن ناهار بود که به زمین پرتاب شد .

چند ماهی از حادثه دردناکی که برای الناز شاکردوست بازیگر مشهور سینمای ایران در پشت صحنه فیلم دو طبقه روی پیلوت افتاده است ، می گذرد . و حالا محمدرضا مصباح تهیه کننده این فیلم صحبت های جدیدی درباره مشکل کمر الناز شاکردوست کرده است .

 

مشکل کمر الناز شاکردوست

 

الناز شاکردوست بازیگری که در سالهای اخیر کوشیده از سینمای تجاری فاصله بگیرد و شهرت را با ایفای نقش در آثاری به‌ظاهر متفاوت پی گیرد در ماههای اخیر به خاطر اتفاقی که در پشت صحنه «دو طبقه روی پیلوت»ابراهیم ابراهیمیان برایش رخ داد در کانون توجه قرار گرفته است.

مشکل کمر الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در بیمارستان

شاکردوست در پشت صحنه این فیلم دچار آسیب دیدگی ستون فقرات شد و همین عاملی گشت برای آن که از فهرست بازیگران کنار گذاشته شود و بازیگری به نام بهدخت ولیان جایش را بگیرد.

مشکل کمر الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

ماجرای مشکل کمر الناز شاکردوست

محمدرضا مصباح تهیه کننده «دو طبقه روی پیلوت» که پیشتر نامش را به عنوان تهیه کننده سریال خانگی «رالی ایرانی» شنیده بودیم درباره چگونگی آسیب دیدن شاکردوست به «هفت صبح» گفت:

در زمان استراحت و ناهار ایشان روی یکی از برانکاردهایی که برای فیلم مورد استفاده قرار میگیرد نشسته بودند که ناگهان از آن جا به پایین می افتند. یکی از مهره های ستون فقرات ایشان آسیب دید که خوشبختانه بهبود پیدا کرد و اخیرا نیز گفتند حتما در اکرانهای مردمی فیلم در کنار ما خواهد بود.

 

مشکل کمر الناز شاکردوست

عیادت حمید فرخ نژاد از الناز شاکردوست

این تهیه کننده پیرامون شایعات مرتبط با کم محلی عوامل پروژه به شاکردوست بعد از این اتفاق گفت:
بعد از سانحه هشت روز فیلمبرداری را متوقف کردیم و بعد از آن خود شاکردوست با توجه به نظر پزشکان از ادامه کار انصراف داد ولی حتی انتخاب بازیگر جایگزین با مشورت خودش انجام شد.

مصباح با اشاره به همکاری قبلی با شاکردوست بیان داشت:
من در تولید «رالی ایرانی» هم سابقه همکاری با ایشان را داشتم و قطعا در آینده نیز همکاری خواهم داشت. ایشان توانمندیهای خاص خود را دارد و حتما در پروژه های بعدی با ایشان همکاری خواهیم داشت.

دلتنگی های الناز شاکردوست در اینستاگرام

در ادامه می توانید عکس ها و نوشته هایی را که الناز شاکردوست این مدت در رابطه با بیماری اش به اشتراک گذاشته است را ببینید :

آدمیزاد فقط با آب و نان و هوا نیست که زنده است …این را دانستم! و مى دانم که آدم به آدم است که زنده است، آدم به عشق آدم زنده است! ١٣٩۶/١١/٢٠
#محمود_دولت_آبادی
پ.ن: ممنونم از دکترم “محمودپیرحسینى” این مرد بزرگ دوست داشتنى و نابغه بابت تمام زحماتشان??

مشکل کمر الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر سینما در بیمارستان

امروز با دستهایى که باهم فرق داشت
روزهاى عجیبى را مى گذارنم… پُر از درد! ولى نمى دانم چرا دلم این همه روشن گشته #شبى_که_ماه_کامل_شد در راه است #فیلمى_از_بانو_نرگس_آبیار ?
برام دعا کنید??

مشکل کمر الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

هم فیزیوتراپى ،هم فوتبال در نیوکمپ

مشکل کمر الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در اسپانیا

مشکل کمر الناز شاکردوست

سینماروزان

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-20 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :