استایل زیبای مریم مومن بازیگر بانوی عمارت روی پل معلق مشگین شهر +تصاویر

استایل زیبای مریم مومن بازیگر بانوی عمارت روی پل معلق مشگین شهر +تصاویر سینمای ایران و جهان

مریم مومن فخر الزمان بانوی عمارت که به خاطر بازی زیبایش در این سریال مورد توجه قرار گرفت به تازگی عکس های از خود را روی پل مشگین شهر در صحفه شخص اش منتشر کرده است

مریم مومن بازیگر جوان کشورمان که به خاطر نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد که عاشقانه ای در دوران قاجار بود به شهرت زیادی دست یافت و اکنون به عنوان دانشجوی بازیگری در حال فعالیت می باشد و ظاهرا قرار است وی در فصل دوم این سریال نیز هنرنمایی کند. گفتنی است وی در جشنواره جام جم موفق به دریافت جایزه برای بازی در این سریال شده بود. در ادامه عکس های مریم مومن بر روی پل مشگین شهر را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های مریم مومن بازیگر جوان

مریم مومن متولد سال ۱۳۷۷ در مشکین شهر اردبیل می باشد. در شهر مشکین شهر اردبیل به دنیا آمده و اصالاتا ترک می باشد. دوران کودکی اش راهم در همین شهر گذرانده است. این بازیگر جوان در حال حاضر دانشجوی رشته بازیگری است. وی عکس های از خود بر روی پل معلق مشکین شهر را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است.

لازم به ذکر است که مریم مومن تک فرزند خانواده می باشد گر چه پدر نی نواز و هنرمند و مادرش اسب سوار است اما به شدت مخالف ورود وی به عرصه بازیگری و انجام کار هنری بودند.

مریم مومن بازیگر

عکس های مریم مومن

مریم مومن بازیگر

مریم مومن

مریم مومن بازیگر

مریم مومن بازیگر ایرانی

مریم مومن بازیگر

فخر الزمان بانوی عمارت

صحبت های عزیزالله حمیدنژاد کارگردان بانوی عمارت درباره مریم مومن بازیگر این سریال

خانم مریم مومن از بازیگرانی است که در اولین حضور حرفه ای خود در کنار بازیگران معروف و خوشنامی همچون خانم پانته آپناهی ها و خانم غزل شاکری و دیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش می کند ،ای اولین تصاویر از ایشان است که منتشر می شود، در طول این یک سال با صبوری که لازمه این کار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد ،در حالی که تصاویر دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد .امیدوارم خانم مریم مومن با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد.

مریم مومن بازیگر

عکس های مریم مومن بر روی پل

مریم مومن بازیگر

مریم مومن در مشگین شهر

مریم مومن بازیگر

مریم مومن

گفتنی است سریال بانوی عمارت قرار است در دو فصل ساخته شود اما عوامل سریال منتظر تا میزان رضایت مخاطبان رو بدست بیاورند و اگر اقبال خوبی بود فصل دوم آنرا شروع کنند.

مریم مومن بازیگر

مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت

مریم مومن بازیگر

عکس مریم مومن

مریم مومن بازیگر

فخرالزمان سریال بانوی عمارت

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  سوگل خلیق بازیگر نقش رونا در سریال دلدار و ماجرای دو عاشقانه موازی +تصاویر
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-05-22 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :