چهره ها در مراسم تشییع پیکر حسین محب‌اهری به خانه ابدی +تصاویر

چهره ها در مراسم تشییع پیکر حسین محب‌اهری به خانه ابدی +تصاویرسینمای ایران و جهان

مرد خاطره ها امروز با حضور گرم فرهنگ دوستان و چهره های معروف ایرانی از مقابل تالار وحدت تهران به خانه ابدیش بدرقه شد. روحش شاد و یادش گرامی

حسین محب‌اهری امروز برای همیشه به خانه ابدی بدرقه شد و دیگر دردی احساس نمی کند. وی هنرمندی بود که تا لحظه مرگ خنده بر لبانش نقش بسته بود و با بیماری مقابله کرد و برای همه مردم درس عبرتی شد که تا زمانی که جان در بدن دارند نباید امید خود را از دست بدهند. در مرایم تشییع جنازه این هنرمند فقید چهره های معروف ایرانی از جمله فاطمه معتمد آریا , اصغر همت , فرحناز منافی ظاهر همسر سابق آن مرحوم , پرویز پورحسینی , آتیلا پسیانی , آناهیتا همتی , ایرج راد , نگار جواهریان , قطب الدین صادقی , فرشته طائرپور , شهره سلطانی و … حضور داشتند. تصاویر این مراسم را در نیک صالحی مشاهده کنید

هنرمندان در مراسم تشییع حسین محب‌اهری

در مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد حسین محب‌ اهری که با حضور جمعیت زیادی از علاقمندان این بازیگر برگزار شد، سخنرانان از عشق او به بازیگری و امیدش به زندگی گفتند. مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد حسین محب‌ اهری، هنرمند خاطره‌ساز تئاتر، سینما و تلویزیون، صبح امروز (پنجشنبه ۲۷ دی) با حضور جمع زیادی از هنرمندان و علاقمندانش، از تالار وحدت تا قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار شد.

رضا کیانیان، اکبر زنجانپور، فاطمه معتمدآریا، نگار جواهریان، فرشته طائرپور، منوچهر شاهسواری، محمد مهدی عسگرپور، افشین هاشمی، هدایت هاشمی، سهیلا گلستانی، قطب الدین صادقی، حسین کیانی، سعید داخ، حمید پورآذری، اصغر دشتی، آتوسا قلمفرسایی، رضا ناجی، شهرام گیل آبادی، حمید شاه آبادی، قادر آشنا و جمعی دیگر از هنرمندان عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون از حاضران در مراسم تشییع پیکر زنده یاد حسین محب اهری بودند.

حسین محب‌اهری

مراسم تشییع زنده یاد حسین محب‌ اهری

حسین محب‌اهری

ایرج راد و اکبر زنجان پور

حسین محب‌اهری

تشییع جنازه مرحوم حسین محب‌اهری

حسین محب‌اهری

مراسم تشییع حسین محب‌ اهری

حسین محب‌اهری

رضا کیانیان , اصغر همت و ایرج راد

اولین سخنران این مراسم که با دعوت اصغر همت پشت تریبون رفت، شهرام کرمی، مدیرکل هنر‌های نمایشی بود. او گفت: «همه ما امروز در فقدان یک هنرمند عزیز، دوست داشتنی، یک رفیق، یک آدم پرامید و پرنشاط جمع شده‌ایم.»

همچنین بخوانید :  تصاویری برگزیده از مراسم تشییع پیکر یدالله صمدی با حضور هنرمندان

بازیگران در مراسم بدرقه حسین محب‌اهری

سخنران بعدی این مراسم، ایرج راد بود که گفت: «عزیزی که الان در مقابل ما آرمیده تمام وجودش عشق به زندگی است. باور ندارم که او خوابیده باشد و هر لحظه امید دارم که بلند شود و از ما بخواهد که کوپن امروزمان را به خوبی برای زندگی صرف کنیم و عمرمان را بیهوده هدر ندهیم.»

حسین محب‌اهری

پیکر زنده یاد حسین محب‌ اهری

حسین محب‌اهری

اصغر همت

حسین محب‌اهری

ایرج راد

حسین محب‌اهری

آتیلا پسیانی

چهره ها در مراسم تشییع پیکر حسین محب‌اهری به خانه ابدی +تصاویر

بازیگران در تشییع جنازه حسین محب‌اهری

سخنران بعدی این مراسم، آتیلا پسیانی بود. این بازیگر پیشکسوت که حال روحی مناسبی نداشت، در سخنانی کوتاه گفت: «فهمیدم زندگی بدون حسین محب‌ اهری چیز دیگری است. همه خاطراتم با حسین را فقط برای خودم نگه می‌دارم و با کسی به اشتراک نمی‌گذارم.»

در ادامه مراسم، مریم کاظمی در سخنانی گفت: «من احساس می‌کنم حسین زنده است. واقعیت این است که همه‌مان از حسین خاطره داریم و هیچ خاطره‌ای بر خاطره دیگر ارجح نیست. حسین جان اندوه تو آن قدر عمیق است که نمی‌توانم سر کوچه جارش بزنم و در اعماق قلبم دفنش کرده‌ام.»

پس از پایان سخنرانی‌ها، حجت‌الاسلام محمود دعایی به همراه جمعیت گردآمده در تالار وحدت، بر پیکر این بازیگر محبوب نماز خواند و حسین محب‌ اهری به سمت آرامگاه ابدی‌اش در بهشت زهرا بدرقه شد.

حسین محب‌اهری

مراسم تشییع پیکر مرحوم حسین محب اهری

حسین محب‌اهری

پرویز پورحسینی

حسین محب‌اهری

حضور فرهنگ دوستان در تشییع جنازه حسین محب‌اهری

حسین محب‌اهری

اقامه نماز میت

حسین محب‌اهری

لاله صبوری و مریم کاظمی

حسین محب‌اهری

شهره سلطانی و پرویز پورحسینی

مهر , ایرنا

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-17 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
array(1) { [0]=> array(13) { ["title"]=> string(46) "هم اکنون دیگران می خوانند" ["show_type"]=> string(17) "mov_box_mor_views" ["show_date"]=> string(8) "week ago" ["color"]=> string(7) "#5cd606" ["number"]=> string(2) "15" ["offset"]=> string(1) "0" ["offset_date"]=> string(1) "1" ["number_ads"]=> string(1) "0" ["offset_ads"]=> string(1) "0" ["link_cat"]=> string(0) "" ["cats_type"]=> string(0) "" ["description"]=> string(0) "" ["cats_box"]=> array(1) { [20]=> string(2) "63" } }}
جایگزین بوتاکس آمد