مدل لباس های روشنک گرامی بازیگر جوان در مجموعه زمستانه یک برند

مدل لباس های روشنک گرامی بازیگر جوان در مجموعه زمستانه یک برند سینمای ایران و جهان

روشنک گرامی بازیگر جوان سریال فاصله ها به قول خودش عاشق رانندگی کردن است موسیقی را دوست دارد و طراحی لباس را نیز دلی انجام می دهد.

روشنک گرامی بازیگر جوان کشورمان علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی لباس نیز فعالیت دارد و یک مجموعه ای به نام زمستان است را در صحفه شخصی اش معرفی کرده است. این بازیگر با فیلم سینمایی قاعده تصادفه به اوج شهرت رسید. در ادامه عکس های از مدل لباس های روشنک گرامی را در نیک صالحی مشاهده کنید

مدل لباس های روشنک گرامی بازیگر ایرانی

روشنک گرامی متولد اول مهر ۱۳۶۲ است، او برنده ی سیمرغ بلورین جشنواره فجر سی و یکم برای بازی در فیلم قاعده تصادف شد. وی علاوه بر بازیگری به عنوان طراح لباس نیز فعالیت دارد.

وی در سال ۸۵ کارگردانی تئاتر قبول شده است و در سال ۸۷ هم کارگردانی کرده است که به گفته خودش در این راه موفق نبوده است. وی فعالیت هنری و بازیگری خود را با حضور در سریال فاصله ها آغاز نمود.

اوج کار روشنک گرامی در فیلم سینمایی قائده تصادف بود که آن فیلم در جشنواره فجر ۳۱ برنده جوایز متعددی شد و در آن فیلم به خوبی دیده شد.

روشنک گرامی

مجموعه زمستان است روشنک گرامی

عکس های روشنک گرامی

استایل زمستانی روشنک گرامی

روشنک گرامی مدل لباس

مدل لباس های روشنک گرامی طراح لباس

روشنک گرامی – من می توانم از راه های دیگری به جز بازیگری پول در بیاورم. مثلا طراحی لباس هم انجام می دهم. البته این کار را هم به صورت کاملا دلی انجام می دهم. یعنی حرفه ای به مفهوم این که مزون داشته باشم، نه اما برخی از دوستانم از لباس هایی که طراحی کرده ام خرید می کنند. کار طراحی لباس هم درآمد مناسبی دارد که اگر بخواهم می تواند بهینه شود اما آدمی نیستم که در یک حیطه بمانم و بیشتر دوست دارم علایق مختلفم را پی بگیرم؛ علایقی که جنبه روحی دارند و باعث می شوند لذت بیشتری از زندگی ببرم.

عکس های مدلینگ روشنک گرامی

مجموعه زمستانی از طراحی روشنک گرامی

تیپ متفاوت روشنک گرامی

مدلینگ روشنک گرامی

روشنک گرامی

ماهنامه دنیای زنان , صحفه شخصی روشنک گرامی ,عکاس روح الله حسین زاده

همچنین بخوانید :  بازیگران زن و مرد ایرانی و عکس های دیدنی ویژه نوروز ۹۶
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi