«قلاده‌های طلا» در جریان اکران در یک دانشگاه قاچاق شده است

«قلاده‌های طلا» در جریان اکران در یک دانشگاه قاچاق شده استسینمای ایران و جهان

«قلاده‌های طلا» در جریان اکران در یک دانشگاه قاچاق شده استReviewed by on Aug 4Rating: دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری گفت: ظاهرا” نسخه اصلی «قلاده‌های طلا» در جریان اکران در یکی از دانشگاه‌ها، قاچاق شده است. «سعید جابری‌انصاری» دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری در توضیح […]

«قلاده‌های طلا» در جریان اکران در یک دانشگاه قاچاق شده استReviewed by on Aug 4Rating:

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری گفت: ظاهرا” نسخه اصلی «قلاده‌های طلا» در جریان اکران در یکی از دانشگاه‌ها، قاچاق شده است.
«سعید جابری‌انصاری» دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری در توضیح اقدامات این ستاد درباره قاچاق فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به فارس گفت: با کسانی که اقدام به رایت غیر‌قانونی آثار سینمایی می‌کنند برخورد می‌شود و درباره فیلم «قلاده‌های طلا» نیز باید بگویم ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی هنری بازرسی‌های خود را برای جمع‌آوری لوح فشرده این اثر سینمایی آغاز کرده است.

وی در ادامه افزود: ظاهرا نسخه اصلی فیلم در یکی از دانشگاه‌هایی که به اکران رسیده، قاچاق شده است. در هر صورت ما هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی در این زمینه انجام داده و امیدوارم به زودی سر نخ‌ها پیدا شده و لوح فشرده این اثر سینمایی جمع‌آوری شود.

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری گفت: نسخه قاچاق این فیلم، تنها در دست دست‌فروشان است و در فروشگاه‌ها کشف نشده است.

جابری انصاری افزود: امیدواریم نیروی انتظامی با این دست‌فروشان برخورد قاطعی داشته باشد و ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی هنری نیز در کنار نیروی انتظامی در این زمینه همکاری‌های لازم را خواهد داشت.

تاریخ بروزرسانی : 2012-08-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو