تیپ متفاوت نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار در اکران مردمی فیلم سرخپوست +تصاویر

تیپ متفاوت نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار در اکران مردمی فیلم سرخپوست +تصاویر سینمای ایران و جهان

نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار دو بازیگر محبوب کشورمان در اکران فیلم سینمایی سرخپوست ساخته نیما جاویدی در پردیس سینمایی باغ کتاب حضور یافتند.

فیلم سینمایی سرخپوست به کارگردانی نیما جاویدی این روزها در حال اکران می باشد با بازی درخشان نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار می باشد. این فیلم را اثری متفاوت از نوید محمدزاده بازیگر باتجربه و موفق ایرانی می دانند زیرا بازی های درخشان نوید همیشه مورد توجه سینماگران و تماشاگران بوده است. در ادامه تصاویری از این مراسم اکران مردمی را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار

مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی سرخپوست اثر جدید نیما جاویدی امروز ۱۰ تیر ماه در پردیس سینمایی باغ کتاب تهران با حضور پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده برگزار شده است.

پریناز ایزدیار

نوید محمدزاده

پریناز ایزدیار

فیلم سرخ پوست دومین ساخته نیما جاویدی است. جاویدی پنج سال بعد از ساخت فیلم ملبورن موفق شده است نظر تماشاگران را به جدیدترین ساخته‌اش جلب کند. داستان «سرخ‌پوست» ماجرای یک زندان را در حدود سال ۱۳۴۶ روایت می‌کند که قرار است تخریب شود و زندانیان به زندان دیگری منتقل شوند. در این بین، مشخص می‌شود که یک زندانی گم شده است.

نوید محمدزاده

پریناز ایزدیار

عکس های نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار

فیلم نامه خوب با بازی نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار

یکی از نقاط قوت فیلم، فیلم نامه بسیار خوب آن است که نیما جاویدی خود نوشته است. او با طرح گره اصلی فیلم در همان لحظات ابتدایی قصه، مخاطب را با داستان همراه می‌کند و در ادامه با پرداخت خوب داستان باعث می‌شود تماشاگر دو شخصیت اصلی و ماجرای قصه را کنجکاوانه دنبال کند.

پریناز ایزدیار

نوید محمدزاده

پریناز ایزدیار

اگرچه در نیمه اول، فیلم برای لحظاتی از ریتم می‌افتد، اما طولی نمی‌کشد که اتفاقات هیجان‌انگیزی که با فاصله مناسبی در طول قصه رخ می‌دهد، یکی پس از دیگری تماشاگر را غافلگیر می‌کند و این غافلگیری تا پایان فیلم هم ادامه دارد.

همچنین بخوانید :  اولین اکران مردمی فیلم ‌"آینه بغل" با حضور محمدرضا گلزار

از بازیگران اصلی این فیلم می توان به نوید محمدزاده ، پریناز ایزدیار ، آتیلا پسیانی ، ستاره پسیانی ، حبیب رضایی و مانی حقیقی اشاره کرد

بازیگران فیلم سرخپوست

پریناز ایزدیار

ایرنا , شبکه های اجتماعی

تاریخ بروزرسانی : 2019-07-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi