فیلم مستند «اسلام» اکران جهانی می‌شود

فیلم مستند «اسلام» اکران جهانی می‌شودسینمای ایران و جهان

فیلم ۵۰ دقیقه‌ای و مستند “اسلام” که از سوی دکتر بابر اعوان سناتور پارلمانی پاکستان ساخته شده هفته اول ماه اکتبر با هدف مبارزه علیه باورهای نادرست درباره اسلام در سطح جهان اکران خواهد شد. به گزارش گروه فرهنگی هنری باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز”بابر اعوان در این مورد گفت که وی وظیفه از بین […]

فیلم ۵۰ دقیقه‌ای و مستند “اسلام” که از سوی دکتر بابر اعوان سناتور پارلمانی پاکستان ساخته شده هفته اول ماه اکتبر با هدف مبارزه علیه باورهای نادرست درباره اسلام در سطح جهان اکران خواهد شد.
به گزارش گروه فرهنگی هنری باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز”بابر اعوان در این مورد گفت که وی وظیفه از بین بردن این سوء باورهایی که درباره کتاب آسمانی خود وجود داشته را حس کرده است.
وی افزود: پس از تبلیغات ضد اسلام و بی پایه که علیه حضرت محمد (ص) در رسانه های غربی به راه افتاد، تصمیم به ساخت این فیلم را عملی کردم.
این سناتور پاکستانی گفت که فیلم مستند تحقیق محور وی به تمام مسائل پیش روز مسلمانان چون جهاد و تبلیغات منفی درباره این موضوعات پرداخته است.
اعوان یادآور شد که در این فیلم مستند هیچ هنرپیشه ای ایفای نقش نکرده بلکه تمام فیلم دربرگیرنده دیدگاه های بسیاری از علمای برجسته دینی است که در مؤسسات اسلامی معتبر مستقر و فعال هستند.
وی تصریح کرد: فیلم مستند “اسلام” در شهرهای مختلف اروپایی به زبانهای اردو و انگلیسی فیلمبرداری شده و علاوه بر پاکستان در امارات متحده عربی، بریتانیا و عربستان اکران خواهد شد./۱۲۰

خبرنگار:۳۵۱

تاریخ بروزرسانی : 2008-09-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو