اکران خصوصی فیلم سینمایی مردی بدون سایه با حضور چهره ها +تصاویر

اکران خصوصی فیلم سینمایی مردی بدون سایه با حضور چهره ها +تصاویر سینمای ایران و جهان

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی مردی بدون سایه ساخته علیرضا رئیسیان با حضور بازیگران و گوهر خیراندیش در کنار پسرش امید و دخترش آزاده در پردیس کورش برگزار شده بود.

فیلم سینمایی مردی بدون سایه به کارگردانی علیرضا رئیسیان با حضور چهره های مشهوری از جمله نادر فلاح , گوهر خیراندیش , امید اسماعیل خانی , آزاده اسماعیل خانی , به آفرید غفاریان و سوگل قلاتیان در پردیس سینمایی کوروش به اکران رسید. گفتنی است در فیلم علیرضا رئیسیان لیلا حاتمی و علی مصفا بازیگران مطرح سینمای ایران حضور دارند. در ادامه تصاویر هنرمندان در اکران خصوصی مردی بدون سایه را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران فیلم سینمایی مردی بدون سایه

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان با حضور تعدادی از بازیگران در پردیس کورش برگزار شد.

اکران عمومی تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان که قرار بود از چهارشنبه هفته گذشته به سرگروهی سینما فرهنگ صورت گیرد به علت به کف فروش نرسیدن فیلم پیشین این گروه یک هفته به تعویق افتاد تا این درام اجتماعی از چهارشنبه این هفته برابر با ۲۳ مرداد در سینماهای سراسر کشور به نمایش در آید.

گوهر خیراندیش

اکران فیلم مردی بدون سایه

گوهر خیراندیش در کنار دخترش آزاده و پسرش

«مردی بدون سایه» که تولیدی مشترک بین کشورهای ایران و اسپانیا است جدیدترین تجربه کارگردانی علیرضا رئیسیان و سومین فیلم از سه‌ گانه عاشقانه او پس از «چهل سالگی» و «دوران عاشقی» است و بازیگرانی همچون لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به آفرید غفاریان در آن به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

سوگل قلاتیان

بازیگران در اکران فیلم سینمایی مردی بدون سایه

بازیگران در اکران خصوصی فیلم سینمایی مردی بدون سایه

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» با حضور جمعی از عوامل و بازیگران این فیلم روز گذشته دوشنبه ۲۱ مردادماه، در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

همچنین بخوانید :  اکران مردمی فیلم درخونگاه با حضور هنرمندان مشهور ایرانی +تصاویر

در این اکران خصوصی، علیرضا رئیسیان، نادر فلاح، گوهر خیراندیش، ستار اورکی، محمدرضا دلپاک، علی سرتیپی، به آفرید غفاریان و تعدادی دیگر از عوامل و هنرمندان حضور داشتند.

گوهر خیراندیش و علیرضا رئیسیان

نادر فلاح و به آفرید غفاریان

علیرضا رئیسیان تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «مردی بدون سایه» پیش از شروع فیلم روی صحنه رفت و ضمن
خوش آمدگویی به حاضران، از شرایط اکران فیلم ها انتقاد کرد.

سوگل قلاتیان

گوهر خیراندیش و دخترش در کنار علیرضا رئیسیان

آزاده اسماعیل خانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-08-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi