چهره های مطرح سینمایی در اکران مردمی فیلم ماجرای نیمروز رد خون

چهره های مطرح سینمایی در اکران مردمی فیلم ماجرای نیمروز رد خون سینمای ایران و جهان

شب گذشته دو بازیگر مطرح و محبوب کشورمان مهران مدیری و پیمان معادی در اکران مردمی فیلم ماجرای نیمروز رد خون در کنار بازیگران این فیلم سینمایی حضور یافته اند.

بازیگران دو فیلم سینمایی محمد حسین مهدویان دیشب در پردیس سینمایی کوروش برای اکران مردمی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون در کنار هم حضور یافته بودند. گفتنی است فیلم سینمایی درخت گردو این کارگردان با بازی پیمان معادی و مهران مدیری می باشد. در ادامه این اکران مردمی را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران مرد در اکران فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون

اکران مردمی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» با حضور پیمان معادی و مهران مدیری در پردیس کورش برگزار شد. اکران مردمی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» شب گذشته در پردیس کورش با حضور محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم، جواد عزتی بازیگر فیلم و پیمان معادی و مهران مدیری بازیگران درخت گردو فیلم جدید مهدویان برگزار شد.

جواد عزتی بازیگر فیلم ماجرای نیمروز رد خون

مهران مدیری بازیگر فیلم درخت گردو

مهران مدیری و جواد عزتی

بازیگران فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون

جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، محسن کیایی، بهنوش طباطبایی، هستی مهدوی، حسین مهری، مهدی زمین‌پرداز، محمد عسگری، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و حسین فلاح بازیگران «ماجرای نیمروز۲» هستند.

تیپ متفاوت مهران مدیری

اکران فیلم ماجرای نیمروز رد خون

فیلم درخت گردو

همچنین بخوانید :  حضور چهره های مشهور در مراسم اکران خیریه گرگ بازی +تصاویر

محمدحسین مهدویان با سابقه ساخت «ماجرای نیمروز»، «ایستاده در غبار»، «لاتاری» و … مدتی است تولید فیلم جدیدش به نام «درخت گردو» را در خوی آغاز کرده. او این بار از تیم همیشگی خود فاصله گرفته و به سراغ تهیه‌ کننده و بازیگران دیگری رفته است.

پیمان معادی و مهران مدیری در کنار محمدحسین مهدویان

پیمان معادی

پیش از این همکاری نخست پیمان معادی و محمدحسین مهدویان نیز در این فیلم قطعی شده بود. مهدویان در فیلم جدید خود تغییرات فراوانی داشته و انتخاب معادی برای بازیگر نقش اول مرد نشان دهنده تغییر در شیوه انتخاب بازیگر این کارگردان است. حضور مهران مدیری دیگر بازیگر سینما در فیلم درخت گردو ترکیب تازه و جالب فیلم کارگردان ماجرای نیمروز را کامل کرده است.

مهران مدیری و پیمان معادی

مهران مدیری و جواد عزتی

پیمان معادی و مهران مدیری

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-10-31 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi