اکران مردمی فیلم خداحافظ دختر شیرازی با حضور چهره های معروف

اکران مردمی فیلم خداحافظ دختر شیرازی با حضور چهره های معروف سینمای ایران و جهان

شب گذشته مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی به کارگردانی افشین هاشمی با حضور چهره های سرشناس کشورمان در پردیس چارسو برگزار شده است.

فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی ساخته افشین هاشمی که به گفته منتقدان قابل تحسین است و یکی از کارهای خوب این کارگردان می باشد. شب گذشته اکران مردمی این فیلم در پردیس سینمایی چارسو با حضور بازیگرانی از جمله شبنم مقدمی , آیسان حداد , لیندا کیانی , پژمان بازغی و دخترش نفس , افشین هاشمی و …حضور داشتند برگزار شده است. در ادامه اکران مردمی خداحافظ دختر شیرازی را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی

شب گذشته مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی ساخته افشین هاشمی در پردیس سینمایی چارسو با حضور هنرمندان برگزار شده است.

گفتنی است که فیلم خداحافظ دختر شیرازی فیلمی به افشین هاشمی محصول سال ۱۳۹۷ می باشد و تهیه کنندگی آن را فرشته طائرپور بر عهده داشته است. فیلم خداحافظ دختر شیرازی به تازگی بر پرده سینماها در حال اکران می باشد..

شبنم مقدمی و لیندا کیانی

لیندا کیانی

اکران مردمی فیلم خداحافظ دختر شیرازی

«خداحافظ دختر شیرازی» یک عاشقانه‌ ی مفرّح است که بر اساس یکی از آثارِ کمدی‌ نویسِ مشهورِ آمریکایی -نیل سایمون – توسط افشین هاشمی با فرهنگِ شوخِ ایرانی نوشته شده است.

شبنم مقدمی

لیندا کیانی در کنار پژمان بازغی و دخترش نفس

افشین هاشمی کارگردان خداحافظ دختر شیرازی

بازیگران فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی

«خداحافظ دخترشیرازی» پنجمین تجربه کارگردانی افشین هاشمی پس از «خسته نباشید!» (همراه با محسن قرایی)، «صدای آهسته»، «گذر موقت» و «خاله قورباغه» است که بازیگران اصلی آن افشین هاشمی و شبنم مقدمی هستند. این فیلم دومین همکاری افشین هاشمی در مقام کارگردان با هومن برق‌ نورد پس از فیلم «گذر موقت» است.

لیندا کیانی

پژمان بازغی و دخترش نفس

پژمان بازغی

شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد، مونا فرجاد، حسین محب اهری و رویا تیموریان در این فیلم ایفای نقش کرده اند. همچنین حسین یاری، هومن برق‌نورد، هدایت هاشمی و رسول صدرعاملی نیز حضورِ افتخاری در این فیلم دارند.

شبنم مقدمی , آیسان حداد , لیندا کیانی

پژمان بازغی و دخترش نفس

گردآوری گروه سینما نیک صالحی , عکاس روح الله حسین زاده و مینا میرزایی

همچنین بخوانید :  اکران فیلم سینمایی آستیگمات با حضور چهره های مشهور!
تاریخ بروزرسانی : 2019-12-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :