هواوی

اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش با حضور عروس و داماد جدید سینما

اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش با حضور عروس و داماد جدید سینما سینمای ایران و جهان

شما می توانید ضمن عکس های اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش جدیدترین عکس های احمد مهرانفر و همسرش مونا فائض پور را هم ببینید .

در روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه سال نود و هفت اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی با حضور چهره های مشهوری همچون احمد مهرانفر و همسرش مونا فائض پور ، الناز حبیبی و لیندا کیانی در پردیس ملت برگزار شد .

اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش

اکران خصوصی فیلم سینمایی «خجالت نکش» شب گذشته دوشنبه ۱۰ فروردین ماه با حضور هنرمندان در پردیس ملت برگزار شد.

لیندا کیانی در اکران خصوصی فیلم خجالت نکش

الناز حبیبی در اکران خصوصی فیلم خجالت نکش

رویا تیموریان در اکران خصوصی فیلم خجالت نکش

پریوش نظریه و رویا تیموریان

لیندا کیانی در مراسم اکران فیلم خجالت نکش

الناز حبیبی

نسرین نصرتی در اکران فیلم خجالت نکش

متین ستوده و سمیرا حسینی در اکران فیلم سینمایی خجالت نکش

شبنم فرشادجو و لیندا کیانی

اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش

عوامل سریال پایتخت در اکران فیلم خجالت نکش

احمد مهرانفر و همسرش مونا فائض پور

احمد مهرانفر و همسرش در اکران فیلم خجالت نکش

رویا تیموریان و پریوش نظریه

نسرین نصرتی و همسرش

سارا و نیکا فرقانی اصل

علی دهکردی

جزئیاتی از صحبت های رضا مقصودی کارگردان «خجالت نکش» قبل از اکران فیلمش

رضا مقصودی کارگردان «خجالت نکش» با اشاره به این که فیلم خود را یک کمدی دم‌دستی نمی‌داند، درباره قصه اولین فیلمش گفت: فیلم درباره زن و شوهر مُسنی است که پس از سال‌ها صاحب فرزندی می‌شوند و… روایت داستان فیلم در قالب طنز اجتماعی قرار می‌گیرد و در واقع، فیلم کمی جدی، کمی شوخی است.

همچنین بخوانید :  اکران فیلم سینمایی اسرافیل با حضور مهتاب کرامتی!

رضا مقصودی با فیلم «خجالت نکش» برای اولین بار در مقام کارگردان در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. او درباره نگارش فیلمش به ستاد خبری جشنواره فیلم فجر می‌گوید: نزدیک به دو سال پیش نگارش فیلمنامه «خجالت نکش» را آغاز کردم که طرح آن را همسرم (خانم جورابلو) پیشنهاد داده بود و فیلمنامه را با یکدیگر نوشتیم. مسلما برای تولید فیلم مراحل اولیه را طی کردیم تا آماده تولید شود.

 

او با اشاره به شاخصه‌های تولید «خجالت نکش» ادامه می‌دهد: فیلمبرداری، در هوای سرد و در مناطق کوهستانی روستایی انجام شد که این کمی مراحل تولید فیلم را دشوار کرد اما به خاطر همدلی گروه تولید و بازیگران، کار به خوبی پیش رفت و مشکل خاصی ایجاد نشد.

داستان فیلم سینمایی خجالت نکش

مقصودی درباره قصه فیلمش می‌گوید: داستان «خجالت نکش» درباره زن و شوهر مُسنی است که پس از سال‌ها صاحب فرزندی می‌شوند در ادامه فیلم، بارداری زن باعث به دردسر انداختن آنان و ایجاد مشکلات بسیاری می‌شود.

 

روایت داستان فیلم در قالب طنز اجتماعی قرار می‌گیرد و در واقع، فیلم کمی جدی، کمی شوخی است.
نویسنده فیلمنامه فیلم پرمخاطب «لیلی با من است» به ارتباط مردم با اولین فیلم بلندش اشاره می‌کند و می‌گوید: فکر می‌کنم «خجالت نکش» مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد زیرا هدفم ساخت یک فیلم کمدی با شخصیت بود و تمام امکانات را فراهم کردم تا این اتفاق رخ دهد.

 

این یک فیلم کمدی دم‌دستی نیست بلکه سعی کردم حرفی برای گفتن داشته باشد و پیامی را به مخاطب انتقال دهم و البته فکر می‌کنم به نتیجه هم رسیده‌ام. من تمام تلاشم را برای تولید فیلم «خجالت نکش» کرده‌ام و امیدوارم که مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد.

 

عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از:

تهیه‌‌کننده: سیدامیر پروین حسینی، مدیر فیلمبرداری: مهدی جعفری، طراح گریم: محسن دارسنج، صدابردار: امیر حاتمی، دستیار اول کارگردان: حامد مختاری، مدیر تولید: سجاد رحیمی. همچنین احمد مهران‌فر و شبنم مقدمی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

سینماتیکت – جشنواره فیلم فجر

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :