اکران فیلم سینمایی تگزاس با حضور سام درخشانی و پژمان جمشیدی!

اکران فیلم سینمایی تگزاس با حضور سام درخشانی و پژمان جمشیدی! سینمای ایران و جهان

در مراسم اکران فیلم سینمایی تگزاس سام درخشانی بازیگر مشهور و پژمان جمشیدی فوتبالیست سابق و بازیگر حال حاضر نیز حضور داشتند .

مراسم اکران فیلم سینمایی تگزاس ساخته سید مسعود اطیابی و با بازیگری پژمان جمشیدی و سام درخشانی در سینما کوروش برگزار شد . در ادامه می توانید تصاویر این مراسم را ببینید .

اکران فیلم سینمایی تگزاس

فیلم سینمایی تگزاس

سام درخشانی در مراسم اکران فیلم تگزاس

فیلم سینمایی تگزاس

سام درخشانی و پژمان جمشیدی در مراسم اکران فیلم تگزاس

فیلم سینمایی تگزاس

پژمان جمشیدی در مراسم اکران فیلم تگزاس

فیلم سینمایی تگزاس

پژمان جمشیدی و سام درخشانی در اکران فیلم تگزاس

سام درخشانی سام درخشانی و پژمان جمشیدی بازیگران فیلم تگزاس" src="https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/04/فیلم-سینمایی-تگزاس-۵٫jpg" alt="فیلم سینمایی تگزاس" width="440" height="527" srcset="https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/04/فیلم-سینمایی-تگزاس-۵٫jpg 440w, https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/04/فیلم-سینمایی-تگزاس-۵-۲۵۰x300.jpg 250w" sizes="(max-width: 440px) 100vw, 440px" />

سام درخشانی و پژمان جمشیدی بازیگران فیلم تگزاس

فیلم سینمایی تگزاس

سام درخشانی و پژمان جمشیدی بازیگران فیلم تگزاس در سینما کوروش

 فیلم سینمایی تگزاس

سام درخشانی و پژمان جمشیدی

در خلاصه داستان فیلم تگزاس آمده است : هیچوقت یه ایرانی رو تهدید نکن ، حتی تو تگزاس!

بازیگران فیلم تگزاس :

حمید فرخ نژاد – سام درخشانی – پژمان جمشیدی – گابریلا پتری – توگان تی شی را – آدریانو تولوزا- تی آگو متوس – فرانسین لیما – لی بوم بوم بازیگران فیلم هستند .

سایر عوامل فیلم سینمایی تگزاس عبارتند از :

نویسندگان: بابک کایدان-میثم کایدان /مدیر فیلمبرداری: داود رحمانی /تدوین: موحد شادرو /طراح صحنه و لباس:محسن غلامی / آهنگساز:امیر توسلی /طراحی و ترکیب صدا : حسین ابوالصدق /صدابرداران: محمود خرسند-سهیل متولی / طراح گریم:محسن دارسنج/روابط عمومی: نگین موسوی/مدیر تبلیغات: میثم معراجی

فیلم سینمایی تگزاس

پوستر فیلم سینمایی تگزاس

درباره اکران فیلم سینمایی تگزاس بیشتر بدانید

سید ابراهیم عامریان تهیه کننده فیلم سینمایی “تگزاس” متقاضی اکران نوروزی این فیلم بود، اما در نهایت موفق به حضور در اکران نوروز ۹۷ نشد.

عامریان افزود:

“تگزاس” فیلم خوبی برای نوروز بود و حال و هوای نوروز را تغییر می‌داد و اگر اجحاف نمی‌شد می‌توانست رکورد فروش را قطعا جابه جا کند.

وی ادامه داد:

اکران “تگزاس” در هرفصل سال قطعا فروش خوبی خواهد داشت، اما حال و هوای نوروز، حال و هوای شادی است و بعد از آن جام جهانی را در پیش داریم که مانند جام جهانی گذشته نیست و به دلیل اختلاف ساعت کمی که با روسیه داریم تقریبا تمام سئانس‌های خوب سینما را در بر می‌گیرد و روی فروش فیلم‌ها تاثیر می‌گذارد. در ایام عید مردم شاد هستند و “تگزاس” هم می‌توانست گزینه خوبی برای شادی مردم در سینما باشد.

فیلم سینمایی تگزاس

حمید فرخ نژاد در فیلم تگزاس

هیچ یک از فیلم‌های منتخب رقیب “تگزاس” نیستند

عامریان گفت:

هیچ یک از فیلم‌های منتخب رقیب “تگزاس” نیستند، به این دلیل که “تگزاس” بسیار نزدیک به سینمای هالیوود است و بازیگران ایرانی به نوعی در حال وهوای سینمای هالیوود کار کرده‌اند. فیلم با هزینه بسیار بالایی تولید شده است و برای جابه‌جایی رکوردها و همچنین فروش خوب نیاز به اکران در زمان مناسب دارد.

فیلم سینمایی تگزاس

حمید فرخ نژاد و پژمان جمشیدی و سام درخشانی در فیلم تگزاس

این تهیه کننده ادامه داد:

ما همه چیز را در نظر گرفتیم. خیلی‌ها فکر می‌کنند برای این که فیلم کمدی بسازند، نیازی به رعایت اصول فیلمسازی نیست. آن‌ها برای سینما کار نمی‌کنند بلکه بیشتر کلیپ تولید می‌کنند، اما ما به جرات کاری که کردیم یک فیلم سینمایی خوب و شریف است. ابتدا تمام اصول فیلم و سینما در آن رعایت شده و بعد یک فیلم کمدی است. این بخش هم از همه برای ما مهم‌تر بود. شاید برخی می‌خواهند در تولید فیلم کمدی هزینه‌ها را کم کنند، اما ما سعی کردیم آبرومند کار کنیم و در اکران هم این موضوع قطعا دیده می‌شود.

گردآوری گروه سینما نیک صالحی – هنر آنلاین

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :