هواوی

«فریبا نادری» رازهای زندگی و تصاویر“ فریبا نادری ”

«فریبا نادری» رازهای زندگی و تصاویر“ فریبا نادری ” سینمای ایران و جهان

فریبا نادری , بیوگرافی کامل و عکس های متفاوت و دیده نشده از فریبا نادری , و خانواده اش را در سایت نیک صالحی ببینید

فریبا نادری

فریبا نادری ، بیوگرافی فریبا نادری

بیوگرافی و عکسهای فریبا نادری و خانواده اش

نام : فریبا
نام خانوادگی : نادری
تاریخ تولد : ۲۱ فروردین ۱۳۶۳
محل تولد : تهران
پیشه :  بازیگر
همسر ها : مرحوم مسعود رسام و مهرداد طباطبایی

فریبا نادری متولد ۲۱ فروردین ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است . وی فارغ التحصیل رشته گرافیک کامپیوتر می باشد.

فریبا نادری

کودکی فریبا نادری

زندگی شخصی فریبا نادری بازیگر ایرانی

فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر و یک خواهر دارد. او خودش می‌گوید در کودکی خیلی شیطان و بازیگوش بوده‌ است. وی همسر مرحوم مسعود رسام کارگردان و تهیه‌کننده ایرانی بوده

فریبا نادری

فریبا نادری در گذر زمان

ازدواج فریبا نادری و مرحوم مسعود رسام

فریبا نادری : در کنار مرحوم مسعود رسام زندگی عاشقانه‌ای داشتم و با وجود ۲۷ سال تفاوت سنی هیچ وقت در زندگی با او خلائی حس نکردم. حتی کوچکترین سخنان او برای من آموزنده بود و این بهترین خاطره‌ام از اوست که هنوز هم حرف‌های پرمحتوایش در خاطرم هست.

بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد. مسعود عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد. من هم در مقابل عاشق شدم؛ یعنی او من را هم عاشق کرد. بعد از دوران عاشقی تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم.

شاید خیلی ها فکر کنند من از بیماری او خبر نداشتم که تن به این ازدواج دادم اما این جور نبود؛ من از سال ۸۳ می دانستم که مسعود سرطان دارد. سال ۸۵ که با من ازدواج کرد دکترها می گفتند کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال ۸۸ با سرطان بجنگد.

فریبا نادری

فریبا نادری و عکس همسرش مسعود رسام

آشنایی فریبا نادری با مرحوم مسعود رسام

هیجده، نوزده سالم بود که همراه دوست گریمورم به دفتر مسعود رسام رفتم تا تست بازیگری بدهد. مسعود بازیگران فیلم «مروارید سرخ» را انتخاب می کرد و از افراد مختلف تست می گرفت. من هم اصلا در این فکرها نبودم که از اتاق بیرون آمد و گفت:نوبت شماست. گفتم:من برای تست نیامدم؛ دوستم آمده است. مسعود هم گفت حالا که تا اینجا آمده ای بیا تست بده. آن روز خیلی خوشحال شدم اما می دانستم خانواده ام مخالفت می کنند.

در تست که قبول شدم برای مدتی به کلاس های آموزشی بهروز بقایی رفتم تا توانایی های بازیگری ام را تقویت کنم. در قراردادی که برای بازی در آن فیلم بستم قید شده بود که خانواده ام بتوانند سر صحنه حاضر شوند. «مروارید سرخ» فیلمی بود که باعث شد با مسعود رسام آشنا شوم.

فریبا نادری

فریبا نادری

ازدواج دوم فریبا نادری

فریبا نادری برای دومین بار پس از ۸ سال در تیرماه ۹۶ مجدد ازدواج کرد . اسم همسر دوم وی مهرداد طباطبایی است که مدیریت یک رستوران در تهران به نام دلیجان را برعهده دارد.

فریبا نادری

عکس مراسم عقد فریبا نادری

عشق بازیگری

از همان کودکی همیشه عشق بازیگری و فیلم بودم .دوست داشتم جای قهرمان‌ هایی باشم که دوستشان دارم این علاقه همیشه با من بود و حتی در دوران راهنمایی که تحصیل می‌ کردم پیشنهاد اجرای برنامه نیمرخ به من داده شد اما خانواده‌ ام مخالف بودند و نشد با وجود علاقه‌ ام به بازیگری در دانشگاه گرافیک کامپیوتر خواندم؛ به خاطر اینکه خانواده میانه خوبی با این هنر نداشتند

فریبا نادری

فریبا نادری در کنار خانواده اش

شروع فعالیت هنری

شروع فعالیت هنری فریبا نادری بازیگر ایرانی

فریبا نادری به طور اتفاقی وارد عالم بازیگری شد، او با سریال «مروارید سرخ» معرفی شد و با سریال «گل بارون‌زده» باعث شد که اهالی سینما روی بازی او حساب ویژه ای باز کنند. او به جز بازیگری به خانه داری به ویژه آشپزی علاقه ویژه ای دارد و هرگاه که در منزل است، وقت خود را صرف آشپزی می‌کند.

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر ایرانی

فریبا نادری در فیلم مشکل گیتی

مشکل گیتی فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهرام کاظمی و نویسندگی عبدالرضا منجزی محصول سال ۱۳۹۴ است. این فیلم درباره دربارهٔ زوجی بنام ایرج و گیتی است که در آستانه فروپاشی زندگی مشترکشان هستند، توهمی که بر اثر محیط اینترنتی گیتی، سایه بر زندگی واقعی این دو انداخته است.

فریبا نادری

فیلم مشکل گیتی

فریبا نادری در فیلم دل سپرده

فیلم دل سپرده به کارگردانی عباس مرادیان روایتی عاشقانه از زوج جوان ی است که در موقعیت هایی پیچیده ای قرار میگیرند.مهران غفوریان، نگار فروزنده، فریبا نادری، حسین سلیمانی، مجید واشقانی و … از بازیگران این فیلم هستند.

فریبا نادری

فیلم دل سپرده

فریبا نادری در سریال پنجره

سریال پنجره به تهیه کنندگی علی صادق شیرازی وبه کارگردانی قدرت‌الله صلح‌میرزایی و براساس داستانی از شعله شریعتی ساخته شده‌ است.

این مجموعه به مشکلات و مسائلی که پیش روی افراد نابغه و خانواده‌های آنهاست می‌پردازد و داستان اصلی آن درباره یک نابغه ریاضی است. پویا جوان نخبه و المپیادی است که به علت مسایل خانوادگی دچار مشکل می‌شود، وی در این میان با تاثیر از شخصیت‌های اطراف خود و با کمک خانواده، معلم پرورشی مدرسه و همکلاسی‌های خود در مسیر رسیدن به نقطه اوج المپیاد جهانی با مسائل تلخ و شیرین بسیاری مواجه می‌گردد.

فریبا نادری

سریال پنجره

فریبا نادری در سریال گمشدگان

گمشدگان یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۹۶ به کارگردانی رضا کریمی، نویسندگی احسان جوانمرد و رضا مقصودی و تهیه‌کنندگی علی حجازی می‌باشد که از شبکه دو سیما پخش شد.

این مجموعه دربارهٔ دختری جوان به نام ترنج است که در رشته عکاسی تحصیل می‌کند و به این حرفه مشغول است. او برای تغییر شرایط زندگی وارد مسیری می‌شود که اتفاقات پیش‌بینی‌نشده زیادی را به همراه دارد.

فریبا نادری

سریال گمشدگان

فریبا نادری در سریال ستایش

همچنین بخوانید :  بهنوش بختیاری رازهای زندگی و تصاویر بهنوش بختیاری

ستایش مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی و تولید سال ۱۳۸۸ می‌باشد. فریبا نادری در سریال تلویزیونی «ستایش» نقش پری‌سیما و زن سوم صابر (پسر بزرگ حشمت) را بازی می‌کند که مرتب به‌دنبال اجرایی کردن نقشه‌هایش برای از بین بردن خانواده حشمت فردوس است.

فریبا نادری

سریال ستایش

فریبا نادری در سریال پرستاران

پرستاران مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی علیرضا افخمی ، محمود رضا تخشید و شهرام شاه حسینی است .این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را نمایش می‌دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد؛ بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌گذارد. فریبا نادری در نقش محبوبه عزتی می باشد.

فریبا نادری

سریال پرستاران

فریبا نادری در سریال فاخته

فاخته یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی محمود معظمی است .داستان دختری از یک خانواده فرهیخته که درست اول ماه رمضان به سن تکلیف رسیده و تمام اعمال دینی بر او واجب شده است.

فریبا نادری

پشت صحنه سریال فاخته

آثار هنری فریبا نادری بازیگر ایرانی

مجموعه تلویزیونی فریبا نادری

مروارید سرخ
گل بارون‌زده
فاخته
یلدا
چک برگشتی
پرستاران (۱۳۹۵ علیرضا افخمی)
ستایش ۲
ستایش ۱
میلیاردر
فاکتورهشت
غیرمحرمانه
من وپوتی
بزرگمرد کوچک
مثل شیشه
پنجره
گمشدگان

فریبا نادری

فریبا نادری

فیلم های سینمایی فریبا نادری

دریا کنار (آرش معیریان ۱۳۹۴)
من و شارمین (بیژن شیر مرز ۱۳۹۴)
سپید و سیاه
مشکل گیتی (بهرام کاظمی۱۳۹۴)

فریبا نادری

فریبا نادری

فیلم ویدئویی فریبا نادری

شرط ازدواج
یک بام ودوهوا
دل سپرده
شبهای شیراز
دوشارلاتان نادان

فریبا نادری

تولد فریبا نادری

یک مسلمان دو آتشه

من یک مسلمان معتقدم. شاید ظاهرم مثل عرفی باشد که در جامعه وجود دارد اما به احکام دینم پایبندم. نماز می‌خوانم و مرجع تقلیدم آیت‌الله مکارم شیرازی هستند که بارها با دفترشان تماس گرفته‌ام تا در موارد مختلف سوال کنم و جوابم را بگیرم. خمس و زکات هم جزو چیزهایی است که همیشه سر وقت آنها را پرداخت می‌کنم و از واجبات زندگی من است. بی‌اندازه عاشقان امامان (ع) هستم و دوستشان دارم.

فریبا نادری

فریبا نادری با چادر

رستوران دلیجان فریبا نادری

هنرمندان و افراد مشهور زیادی در افتتاحیه رستوران”دلیجان” فریبا نادری حضور داشتند می توان به سمانه پاکدل، سام نوری، کمند امیر سلیمانی، مریم سلطانی، پرستو صالحی، لاله اسکندری، گلاره عباسی، مژده لواسانی، مریم کاویانی، محسن افشانی و پژمان بازغی اشاره کرد.

فریبا نادری

هنرمندان در افتتاحیه رستوران فریبا نادری

سود و ضرر زندگی مستقل

مدت‌هاست که مستقل زندگی می‌کنم و نیازی به این ندارم که کسی خرجم را بدهد. از سال ۸۵ که ماهی ۵۰۰ هزار تومان درآمد داشتم تا حالا می‌توانم خودم را اداره کنم. با اینکه می‌توانم از خانواده‌ام پول بگیرم یا در کنار آنها باشم اما ترجیح می دهم مستقل باشم.

خیال نکنید که الان مثلا ماهی دویست میلیون درآمد دارم. البته بازیگرانی هستند که این درآمد را دارند و آخر سر هم فیلم‌شان نمی‌فروشد. ما هم مثل همه مردم مشکلاتی داریم؛ مثلا شده که چند ماه اجاره‌خانه نداده‌ام اما صاحبخانه‌ام آنقدر انسان متدین و شریفی است که همیشه دست نگه می‌دارد و فشاری به من وارد نمی‌کند. خدا را شکر در چنین شرایطی همیشه خانواده‌ام هوایم را دارند.

فریبا نادری

فریبا نادری و همسرش

سنتی سنتی

من ترجیح می‌دهم المان‌های زندگی‌ام سنتی باشد و رنگ و بوی روابط گذشته را بدهد. دوست دارم وقتی شب یلدا می‌شود جای دورهمی و مهمانی‌های بی‌ربط کنار خانواده باشم و حافظ بخوانم. ما سنت‌های خوبی داریم که به هر دلیلی در زندگی امروز مردم کمرنگ می‌شوند. شاید دلیل آن مشغله بیش از حد به خاطر نان باشد یا آمدن پدیده‌هایی مثل تلگرام و اینستاگرام که آدم‌ها را جور دیگری به هم وصل می‌کند.

البته این اتفاق در شهرستان‌ها کمتر افتاده است. در هر صورت من یک آدم سنتی‌ام که دوست دارم رسم و رسومات را زنده نگه دارم و از آنها لذت ببرم. درست است که در لباس پوشیدن و زندگی فردی به روز و تازه هستم اما این منافاتی با سنت گرایی و زنده نگه داشتن رسم و رسومات ندارد.

فریبا نادری

فریبا نادری در شب یلدا سال ۹۴

رفقای فوتبالی کاردرست

علاقه‌ام به فوتبال از همان زمان کودکی شکل گرفت. از همان زمان که آجر دروازه‌ها را جا به جا می‌کردم. الان هم در فوتبال رفقای زیادی دارم. علی انصاریان که به تازگی وارد سینما هم شده از دوستان من است. امیر قلعه‌نویی هم همین‌طور. کاری به این ندارم که ایشان از کدام طبقه اجتماعی آمده‌اند یا طرز حرف زدنشان چطور است. امیر قلعه‌نویی آنقدر کار بزرگ در این فوتبال کرده است که برایم عزیز و محترم باشد. به خصوص که من استقلالی‌ام. با این وجود آقای علی پروین را هم خیلی دوست دارم و با ایشان هم آشنایی دارم. فوتبال هم بخش بزرگی از علاقه و تفریحات من است.

فریبا نادری

فریبا نادری

ماجرای پیشنهاد بی شرمانه در سینما

به نظرم این اتفاق بیشتر از همه به رفتار خود آدم بر می گردد. در هر شغل و حرفه‌ای کسانی هستند که بی‌اخلاقی می‌کنند و حد خود را نمی‌شناسند اما ربطی به این ندارد که این موضوع را به هم نسبت بدهیم. اگر یک نفر در مواجهه با آدم‌های دیگر درست رفتار کند کسی این اجازه را به خودش نمی‌دهد تا به او پیشنهاد بی‌شرمانه بدهد. این خانمی که به خارج از ایران رفته و این حرف‌ها را راجع به سینمای ایران زده اصلا بازیگر نیست که بخواهیم به حرف‌هایش بها بدهیم.

فریبا نادری

عکس آتلیه ای فریبا نادری

دوستی مریم سلطانی با فریبا نادری

مریم سلطانی دوست صمیمی فریبا نادری است وی که در تصویری که میبینید همراه فریبا نادری و همسرش عکس دسته
جمعی گرفته است و ازدواج این دو را تبریک گفته است.

مریم سلطانی نوشت:

تبریک به فریبا و مهرداد عزیزم

امیدوارم سالیان سال در کنار هم خوش و سلامت باشین

فریبا نادری

مریم سلطانی در کنار فریبا نادری و همسرش

فریبا نادری :انسان زودرنج، احساساتی، حساس و مهربان هستم، البته این را اطرافیانم می‌گویند. آرزو می‌کنم، شبی را همه مردم دنیا، آرام و به دور از دغدغه بخوابند و هیچ کودکی گوشه خیابان روی کارتن، شب را به صبح نرساند.

زمانی که بچه‌های فقیر را در خیابان می‌بینم، بغض می‌کنم. فقر این بچه‌ها علامت سوالی است که همیشه در ذهن
من باقی می‌‌ماند. به عنوان یک زن، معمولا پوشاکی را می‌خرم که مطابق سلیقه‌ام باشد و هیچ وقت چیزی را صرفا به خاطر مد بودنش نخریده‌ام.

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-09 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :