همسر شاهرخ استخری و دخترش نبات در نمایشگاه نقاشی سلاطین

همسر شاهرخ استخری و دخترش نبات در نمایشگاه نقاشی سلاطین سینمای ایران و جهان

همسر شاهرخ استخری بازیگر کشورمان عکس های در صحفه شخصی از نمایشگاه نقاشی محمود محکمی که با همسر و دخترانش پناه و نبات رفته بود منتشر کرده است.

شاهرخ استخری بازیگر مشهور سریال دلنوازان با همسرش سپیده بزمی پور و دخترانش پناه و نبات در نمایشگاه نقاشی سلاطین حضور یافته اند که به دلیل حضور همسرش سوژه عکاسان حاضر در گالری باروک شده است. شاهرخ استخری علاوه بر بازیگری یک برند جواهرات به نام سنجاق دارد که از این طریق زندگی اش را می گذراند. در ادامه عکس های از همسر شاهرخ استخری و دخترش نبات را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های همسر شاهرخ استخری

مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی سلاطین محمود محکمی در گالری باروک با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد که شاهرخ استخری برای اولین بار با همسر و دخترانش پناه و نبات در این افتتاحیه نقاشی شرکت کرده است.

گفتنی است که سلاطین نامی است که محمود محکمی برای نمایشگاه انفرادی نقاشی خود انتخاب کرده است و این نمایشگاه نقاشی از جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ تا چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ برگزار می شود.

شاهرخ استخری در کنار همسر و دخترش

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری با همسر و فرزندش

همسر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر کشورمان متاهل است و چندین سال است که با سپیده بزمی پور ازدواج کرده است و حاصل ازدواج ان ها دو دختر زیبا و بانمک به نام های نبات و پناه می باشد. عکسی از همسر وی منتشر نشده بود و شاهرخ استخری عنوان کرده که خود او دوست ندارد که این اتفاق بیفتد و در یکی از برنامه های تلویزیونی در این مورد توضیح داد و گفت دوست ندارم کسی بگوید به هم میاید یا نه ! نمی خواهم همسرم را وارد این ماجراها کنم.

شاهرخ استخری و همسرش

نبات استخری

شاهرخ استخری و همسرش

شاهرخ استخری و دخترش نبات

اما بالاخره خانم آقای بازیگر آفتابی شد و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری عکس خود را در مهرماه ۹۸ به بهانه تولد همسرش منتشر کرد.

همچنین بخوانید :  چهره های مطرح سینما در اکران مردمی فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه +تصاویر

شاهرخ استخری در سال ۸۸ با حضور در سریال دلنوازان حسین سهیلی زاده با نقش بهزاد توانست به خوبی دیده و شناخته شود و بعد از آن در سریال های دیگری حضور یافته است.

خانواده شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش نبات

شاهرخ استخری در کنار همسر و دخترش

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-01-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi