عکس های از کاهش وزن باورنکردنی نعیمه نظام دوست بازیگر ایرانی

عکس های از کاهش وزن باورنکردنی نعیمه نظام دوست بازیگر ایرانیسینمای ایران و جهان

نعیمه نظام دوست بازیگر کشورمان با انتشار عکسی در صحفه شخصی خود که خبر از کاهش وزن باورنکردنی اش داشت دلنوشته ای عاشقانه را منتشر کرده است

نعیمه نظام دوست و بهاره رهنما دو بازیگر ایرانی کاهش وزن خیره کننده ای داشته اند زیرا هر دو از اضافه وزن شدید رنج می برند اما اکنون تغییرات کاهش وزن خانم نظام دوست باورنکردنی می باشد. وی با فیلم توقیف اجباری محمد حسین لطیفی وارد سینما شده است. وی یکی از هنرمندهای فعال عرصه تئاتر سینما و تلویزیون می باشد. در ادامه عکس های از این بازیگر سرشناس ایرانی را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های نعیمه نظام دوست بعد از کاهش وزن

نعیمه نظام دوست در صحفه شخصی اش با انتشار عکسی از خود نوشت :در سفر، عشق چراغ راه است. عشق راه شما را روشن می‌کند و کمک می‌نماید تا به مقصد برسید. وقتی فانوس عشق با خود همراه دارید سفر زندگی شما امن و خاطر جمع خواهد بود. عشق خداست.
پس با عشق و در عشق زندگی کنید. در حقیقت شما تجسم خود عشق هستید.

بگذارید جریان عشق از قلبی به قلب دیگر جاری شود. عشق را زندگی خود بدانید. این مهم‌ترین وظیفه شماست. اگر همه دنیا را بگردید، نمی‌توانید هیچ چیز برتر و بزرگتر و ارزشمندتر از عشق بیابید..

با سلاح عشق می‌توانید بر همه دنیا پیروز شوید. چیزی نیست که با قدرت عشق نتوانید به آن برسید. عشق قدرت برتر است. قدرت عشق بی همتاست. وقتی قلب خود را از عشق آکنده می‌کنید، همه مردم برادران و خواهران شما خواهند شد. و هیچ گاه دشمنی نخواهید داشت!

همچنین بخوانید :  واکنش نیکی کریمی به امتداد اکران فیلم مجیدی

هدف برتر را در اعماق وجودت جستجو کن و عشق و فرزانگی را چراغ راهت قرار بده تا خودِ راستین و حقیقی‌ات را فتح کنی و نور عشق را از آئینه‌ی قلب و روحت به سوی جهان باز بتابانی تا روشنایی بخش چشم و چراغ راه خلق جهان باشی و ظرف ضمیر دیگران را از عشق و معنویت لبریز کنی… عاشق باشید و عاشق بمانید.

نعیمه نظام دوست

عکس های نظام دوست بازیگر ایرانی

نعیمه نظام دوست

رابعه اسکویی و خانم نظام دوست

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در کنار هنگامه قاضیانی

نعیمه نظام دوست

بازیگران زن سرشناس ایرانی

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست و هنگامه قاضیانی

دلیل چاقی و کاهش وزن نعیمه نظام دوست

چند سال قبل به دلیل یک بیماری مجبور به استفاده از کورتون شدم همین باعث شد افزایش وزن پیدا کنم و همینجوری چاق تر شوم و مدتی بعد بالن معده هم گذاشتم اما جواب منفی گرفتم و باعث شد بیشتر از قبل هم غذا بخورم اما در سال ۹۶ نعیمه نظام دوست با عمل اسلیو معده توانست در ماه های آینده تا ۳۵ کیلوگرم کاهش وزن بدهد، قبل از او نیز بهاره رهنما با همین عمل بطور عجیبی لاغر شده بود.

نعیمه نظام دوست

تولد مادر خانم بازیگر

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست قبل و بعد از کاهش وزن

نعیمه نظام دوست

عکس های نعیمه نظام‌دوست

نعیمه نظام دوست

بازیگران زن ایرانی

نعیمه نظام دوست

تصاویر نعیمه نظام دوست

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-05-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامویدئودکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری