عکس های نازنین صلح جو بازیگر فیلم آشفتگی فریدون جیرانی

عکس های نازنین صلح جو بازیگر فیلم آشفتگی فریدون جیرانی سینمای ایران و جهان

نازنین صلح جو از بازیگران تازه کار حوزه سینما می باشد که این روزها فیلم سینمایی وی به نام آشفتگی بر پرده سینماها قرار دارد و این بازیگر جوان در آن هنرنمایی می کند

نازنین صلح جو بازیگر جوان کشورمان که تا کنون دو تجربه سینمایی داشته است در فیلم آشفتگی فریدون جیرانی هنرنمایی می کند. این بازیگر ابراز خوشحالی کرد که اولین کار سینمای اش تجربه در اثار این کارگردان مطرح می باشد. در ادامه عکس های نازنین صلح جو بازیگر جوان کشورمان به بهانه پخش فیلم سینمایی آشفتگی را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های نازنین صلح جو

نازنین صلح جو بازیگر جوان فیلم سینمایی «آشفتگی» ساخته فریدون جیرانی که با این فیلم چهره شده است می باشد و در اکران آشفتگی نیز حضور داشته است.

نازنین صلح جو بازیگر کشورمان متولد ۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۶ در شهر تهران می باشد. تحصیلات وی فوق لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز می باشد. و بعد از فارغ التحصیلی به طور مستقل به کار طراحی پرداخته است.

نازنین صلح جو

نازنین صلح جو بازیگر آشفتگی

لازم به ذکر است که نازنین صلح جو در فیلم سینمایی گواهی امضاء ساخته شهرام اسدزاده نیز هنرنمایی کرده و که بعد از آشفتگی دومین تجربه وی در سینما می باشد.

عکس های جدید نازنین صلح جو

نازنین صلح جو بازیگر

عکس های نازنین صلح جو بازیگر آشفتگی

نازنین صلح جو در مصاحبه ای عنوان کرده که : من امروز بسیار خوشحالم و خدارو شاکرم که با سینمای جیرانی وارد حرفه بازیگری شدم. قطعا برای هر بازیگری جذاب خواهد بود که با ایشون بتوانند همکاری داشته باشند.

عکس های آتلیه ای نازنین صلح جو

نازنین صلح جو

داستان آشفتگی، روایت دو برادر دوقلو به نام‌های بردیا و باربد، هر دو با بازی بهرام رادان است.
روند پیش‌برد داستان اینگونه القا می‌کند که بردیا و باربد از زمان کودکی در تمام زندگی خود،
با هم در رقابت بوده‌ اند.

نازنین صلح جو هنرپیشه

نازنین صلح جو و مونالیزا

بهرام رادان , مهناز افشار , مهران احمدی , نسیم ادبی , نازنین صلح جو , علی میلانی و احسان محمدی بازیگران این فیلم سینمایی می باشند.

نازنین صلح جو بازیگر زن

نازنین صلح جو بازیگر ایرانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  سرنوشت پول های جمع شده برای کرمانشاه توسط نیکی کریمی چه شد؟!
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi