عکس های مهسا هاشمی از کودکی تا امروز در سلام آقای مدیر

عکس های مهسا هاشمی از کودکی تا امروز در سلام آقای مدیر سینمای ایران و جهان

به بهانه پخش سریال سلام آقای مدیر به کارگردانی علیرضا توانا عکس های از بازیگر جوان نقش ریحانه یعنی مهسا هاشمی که سابقه بازی در سریال های مطرح تلویزیونی را داشته گردآوری کرده ایم

این شب های مهسا هاشمی بازیگر جوان که مدتی قبل سریال بازی با نقاب های را از وی شاهد بودیم در سریال سلام آقای مدیر هنرنمایی می کند که به همین خاطر عکس های از وی منتشر شده است. گفتنی است مهسا هاشمی از کودکی با فعالیت در تیزرهای تبلیغاتی وارد عرصه هنر شده است و با بازی در سریای بازی نقاب ها شهرتش بیشتر شد. در ادامه عکس های مهسا هاشمی بازیگر سریال سلام آقای مدیر را در نیک صالحی مشاهده کنید

همچنین بخوانید :  بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند!

عکس های مهسا هاشمی بازیگر جوان

مهسا هاشمی متولد ۱۸ فروردین ۱۳۷۷ در تهرن، بازیگر است. وی از پنج سالگی فعالیت هنری خود را با شرکت در آگهی های تبلیغاتی آغاز کرد و پس از مدتی کوتاه که استعداد و توانایی هنری خود را نشان داد توسط آقای شاهد احمدلو در فیلم سینمایی بهار قبل و بعد در سال ۸۷ نقش آفرینی کرد.

عکس های مهسا هاشمی

کودکی مهسا هاشمی

عکس های مهسا هاشمی

سریال بازی نقاب ها

مهسا هاشمی در فیلم سینمایی بیست و یک روز یعد ، آگوست و ماهی و برکه جلوی دوربین رفت اما با بازی در نقش صحرا در سریال بازی نقاب ها در میان مخاطبان و مردم بیشتر شناخته شد.

عکس های مهسا هاشمی

مهسا هاشمی بازیگر

عکس های مهسا هاشمی

بازیگر جوان ایرانی

عکس های مهسا هاشمی بازیگر سریال سلام آقای مدیر

گفتنی است سریال سلام آقای مدیر جدیدترین مجموعه تلویزیونی شبکه دو به کارگردانی علیرضا توانا با نویسندگی و تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری می باشد.

عکس های مهسا هاشمی

فیلم و سریال های مهسا هاشمی

عکس های مهسا هاشمی

مهسا هاشمی بازیگر ایرانی

گفتنی است در سریال سلام آقای مدیر بازیگرانی چون داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، سمند جاهدی، اتابک نادری، ارسلان قاسمی، سوگل طهماسبی، سیما خضر آبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، نیکی مظفری، سولماز نادری، شیدا یوسفی، بهناز بستان دوست و … به ایفای نقش می‌ پردازند.

عکس های مهسا هاشمی

عکس های مهسا هاشمی بازیگر جوان

عکس های مهسا هاشمی

بازیگران سریال سلام آقای مدیر

مهسا هاشمی در سریال و فیلم های از جمله سریال سرزمین کهن کمال تبریزی، سریال وضعیت سفید نعمت الله، فیلم سینمایی خیابان بیست وچهارم سعید اسدی، سریال گمشده آقای قویدل هنرنمایی کرده است.

عکس های مهسا هاشمی

ریحانه در سریال سلام آقای مدیر

عکس های مهسا هاشمی

مهسا هاشمی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تیپ جدید مهناز افشار و سحر دولتشاهی در اکران مردمی فیلم دلم میخواد +تصاویر
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :