مهدی میامی و همسرش آهو کاظمی با پسرانش یاشار و مهیار

مهدی میامی و همسرش آهو کاظمی با پسرانش یاشار و مهیار سینمای ایران و جهان

مهدی میامی غلامی سریال ستایش ۳ از بازیگران مطرح عرصه تئاتر کشور می باشد که حضوری فعال در این عرصه دارد و در آثار شاخص سینمایی و تلویزیونی حضور داشته است

مهدی میامی بازیگر و کارگردان سرشناس کشورمان که در سریال ستایش سه حضور دارد قبل از انقلاب نیز در عرصه بازیگری فعال بوده است. این بازیگر پیشکسوت از همسر اول خود دو پسر به نام های یاشار و مهیار دارد که خارج از کشور زندگی می کند. آقای میامی با همسر دوم خود در سال ۸۷ ازدواج کرده است که همسر وی نیز از بازیگران تئاتر می باشد. در ادامه عکس های مهدی میامی و همسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های مهدی میامی و همسرش

مهدی میامی از نوجوانی در تئاتر فعالیت داشته و یکی از مؤسّسین گروه تئاتر کوچ می‌باشد و در سال ۱۳۶۱ اولین تجربه سینمایی خود را در فیلم بازجویی یک جنایت داشت.

مهدی میامی و همسرش آهو کاظمی

مهدی میامی و پسرانش یاشار و مهیار

او علاوه بر بازیگری، دستیار کارگردان چندین نمایش نظیر مجلس شبیه در ذکر مصائب استاد نوید ماکان و …. بهرام بیضایی بوده است .
میامی در تئاتر سابقه همکاری با بزرگانی نظیر : دکتر علی رفیعی ، قطب‌الدین صادقی ، بهروز غریب پور ،ایرج راد ، مرضیه برومند ، عباس جوانمرد ، میکائیل شهرستانی واکبر زنجان‌ پور را دارد.

مهدی میامی در کنار همسرش

مهدی میامی

ازدواج مهدی میامی و همسرش آهو کاظمی

مهدی میامی در ۳۰ دی ۱۳۸۷ با آهو کاظمی از بازیگران تئاتر ازدواج کرد. از همسر اول وی اطلاعی در دست نیست ، اما دارای دو فرزند پسر از همسر اولش به نام های یاشار و مهیار می باشد.

مهدی میامی و آهو کاظمی

مهدی میامی , مسعود سخایی , مسعود پاکدل

آهو کاظمی همسر مهدی میامی متولد ۱۸ بهمن ۱۳۶۴ بازیگر ایرانی است که در آثاری همچون «ارتباط خانوادگی» به عنوان بازیگر حضور داشته است.

مهدی میامی و رضا کیانیان

بازیگران مشهور تئاتر

مهدی میامی از بازیگران فصل سوم ستایش است و در نقش غلامی در سریال ستایش ۳ ایفای نقش می کند. مهدی میامی در بسیار از آثار شاخص تلویزیون همچون ولایت عشق در سال ۱۳۷۶، سریال شهریار در سال ۱۳۸۴، مدار صفر درجه در سال ۸۶، ساختمان ۸۵ و ستایش در سال ۸۹ حضور موفقی داشته است.

مهدی میامی , کاظم هژیر آزاد , ناهید مسلمی

مهدی میامی ,شمس لنگرودی , قاسم زارع , شهرام پوراسد

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  جشن تولد ساره بیات بازیگر فیلم زرد در کنار بهرام رادان!
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi