عکس های مدلینگ حمیرا ریاضی بازیگر دوست داشتنی کشورمان

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-27 /
گردآوری :
حمیرا ریاضی

حمیرا ریاضی بازیگر کم حاشیه سینما تئاتر و تلویزیون کشورمان عکس های جدید و متفاوت از خودش در صحفه شخصی اش منتشر کرده است

حمیرا ریاضی بازیگر کشورمان به تازگی در صحفه شخصی اش عکس های آتلیه های از خود منتشر کرده است. وی همسر علی اوسیوند بازیگر سرشناس کشومان می باشد. این زوج دوست داشتنی سینما و تلویزیون دختر جوانی به نام یاسمین دارند. از آخرین کار خانم ریاضی می توان به سریال وضعیت سفید و فیلم سینمایی شرفناز اشاره کرد. در ادامه عکس های از ابن بازیگر سرشناس را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های مدلینگ حمیرا ریاضی

حمیرا ریاضی متولد ۲۸ خرداد ۱۳۴۶ در تهران، بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی در مقطع فوق لیسانس از دانشکده سینما و تئاتر است، او همچنین فارغ التحصیل کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا در سال ۱۳۷۴ می باشد او فعالیت خود را در تئاتر در سال ۱۳۶۹ شروع کرد و سپس به تلویزیون و سینما راه یافت.

حمیرا ریاضیعکس های آتلیه های خانم بازیگر
حمیرا ریاضیخانم ریاضی بازیگر سرشناس

عکس های آتلیه ای حمیرا ریاضی

حمیرا ریاضی با انتشار عکس های متفاوت خود در صحفه شخصی اش نوشت : افروز جان بوجاریا سپاس برای لطفت

حمیرا ریاضیبازیگر زن ایرانی
حمیرا ریاضیعکس های آتلیه های حمیرا ریاضی

ریاضی با علی اوسیوند در سال ۱۳۷۸ ازدواج کرد این زوح صاحب یک دختر بنام یاسمین هستند. علی اوسیوند مدتی را نیز بعنوان دوبلر فعالیت کرده است، ریاضی می گوید : تئاتر را بیشتر دوست دارم. چون با آن زندگی کرده ام، اما مردم سینما را، چون هم دور هم با دوستانشان هستند و هم در سینما هوایی عوض می کنند.

حمیرا ریاضیعلی اوسیوند و همسرش
عکس های مدلینگ حمیرا ریاضی بازیگر دوست داشتنی کشورمانعلی اوسیوند در کنار همسر ودخترش یاسمین

وی بعد از ورود به دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۹ فعالیت هنری اش را در زمینه تئاتر شروع کرد. در نمایشنامه تراژدی اسفندیار و پس از آن نمایش مهرگیاه و لیرشاه و ایلیات، چند و چون به چاه رفتن چوپان، بهرام چوبینه و هانچو حضور یافت و در ادامه به کارهای تلویزیونی و سینمایی دعوت شد. شروع فعالیت سینمایی اش با بازی در فیلم ساز و ستاره (محرم زینال زاده) در سال ۱۳۷۳بود.

حمیرا ریاضیحمیرا ریاضی و دخترش یاسمین
حمیرا ریاضیعلی اوسیوند در کنار همسر و دخترش
عکس های مدلینگ حمیرا ریاضی بازیگر دوست داشتنی کشورمانحمیرا ریاضی و دخترش

گردآوری گروه سینما نیک صالحی