عکس های عارفه معماریان بازیگر جوان سریال مانکن

عکس های عارفه معماریان بازیگر جوان سریال مانکن سینمای ایران و جهان

عارفه معماریان از صحنه تئاتر وارد عرصه بازیگری شده و کارهای زیادی در این زمینه دارد و اولین تجربه سریال وی بازی در مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده می باشد.

عارفه معماریان بازیگر جوان آینده دار تئاتر این روزها در سریال مانکن هنرنمایی می کند و مهمترین کار وی حضور در سریال حسین سهیلی زاده می باشد. این بازیگر جوان در این سریال نقش خواهر کاوه با بازی امیرحسین آرمان را بازی می کند. در ادامه عکس های عارفه معماریان و بیوگرافی کوتاهی از این بازیگر را در نیک صالحی بخوانید

عکس های عارفه معماریان بازیگر مانکن

عارفه معماریان بازیگر تئاتر و سینما می باشد. معماریان در زمینه تئاتر و فیلم های کوتاه فعالیت داشته است. تئاتر دیکتاتور عاشق ، فیلم کوتاه یازده و روزی روزگاری بانو تروتزز از جمله تجربیات او در بازیگری هستند. معماریان متولد مشهد است. او دو خواهر به نام های عادله و آزاده دارد.

عارفه معماریان

عارفه معماریان و الهام پاوه نژاد در سریال مانکن

سریال «مانکن» مهم ترین تجربه بازیگری او به حساب می‌آید. او در کنار بازیگران مطرحی مانند محمدرضا فروتن، مریلا زارعی ، امیرحسین آرمان و فرزاد فرزین را کار کرده است. عارفه معماریان در سریال مانکن در نقش بهاره صوفیان خواهر کاوه با بازی امیرحسین آرمان بازی می کند.

عکس های عارفه معماریان و صحبت های وی درباره بازی در تئاتر

او درباره بازیگری در تئاتر می‌گوید: « پیشنهاد ایفای نقش، زیاد دارم اما در نقش‌های پیشنهادی مشابهت زیادی با نقش‌هایی که تاکنون بازی کرده‌ام وجود دارد، این نقش‌های مشابه را نمی‌پذیرم برای این که نمی‌خواهم در آن نقش بمانم. در پروسه تمرین به نقش می‌رسم و پروسه اجراهای عموم این روند را تکمیل می‌کند.

عارفه معماریان بازیگر تئاتر

کودکی عارفه معماریان

در ۱۰ سال گذشته شاهد رشد خوبی در روند کار زنان تئاتر این شهر در گرایش‌های مختلف تئاتر بوده‌ایم. کار گروهی مانند حلقه است و با کل گروه شکل می‌گیرد، دوست دارم افرادی که می‌خواهند جذب تئاتر شوند به گرایش‌های دیگر تئاتر مانند عکاسی، طراحی صحنه، مدیریت صحنه و … نیز توجه کنند و فقط به دنبال بازیگر شدن نباشند.

عکس های اینستاگرام عارفه معماریان

عارفه معماریان

کار تئاتر پر از جزئیات است و اگر کوچکترین جزئیاتی رعایت نشود تمرکز کار به هم می‌ریزد و نتیجه خوبی نخواهیم گرفت. اهمیت ذات تئاتر برایم مهم است و هرچه که مخاطب را به سالن بکشاند من لذت می‌برم هر چند سلیقه خود من نباشد و در شرایطی که ما از تئاتر نمی‌توانیم ارتزاق کنیم؛ همین که مخاطب با تئاتر این شهر آشنا شده است اتفاق خوبی است و من از آن لذت می‌برم.»

عارفه معماریان بازیگر جوان

عارفه معماریان با لباس محلی

فیلم شناسی عارفه معماریان:

۱-فیلم کوتاه : -یازده – به کارگردانی میثم یوسفی

۲– فیلم سینمایی : – دو روز تا ماندن به کارگردانی عمار خطی

۳- سریال نمایش خانگی : -سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده

عارفه معماریان در سریال مانکن

عکس های عارفه معماریان

سلام سینما , صحفه شخصی عارفه معماریان

همچنین بخوانید :  مهناز افشار بازیگر سینما از آرزوی خود در توییتر گفت!
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi