طناز دهقان بازیگر جوان سریال دنگ و فنگ روزگار +تصاویر

طناز دهقان بازیگر جوان سریال دنگ و فنگ روزگار +تصاویرسینمای ایران و جهان

طناز دهقان بازیگر جوان ایرانی هم اکنون در سریال پربازیگر دنگ و فنگ روزگار به کارگردانی جواد مزد آبادی هنرنمایی می کند که عکس های از وی را در ادامه مشاهده می کنید.

طناز دهقان بازیگر جوان سریال های تلویزیونی که اولین کارش را در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی پشت سر گذاشته است بعد از حضور در قلاده های طلا و چند کار دیگر اکنون در نقش گلبرگ در سریال دنگ و فنگ روزگار که از شبکه یک سیما در حال پخش می باشد حضور دارد. این بازیگر جوان دانشجویی با استعداد و از شاگردان ممتاز بوده است و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد. در ادامه عکس های از این بازیگر جوان را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های طناز دهقان

دهقان در ۷ سالگی در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی برای اولین بار جلوی دوربین رفت و در نقش شهرزاد دختر شهریار ایفای نقش کرده بود. گفتنی است این روزها طناز در نقش گلبرگ در سریال دنگ و فنگ روزگار که از شبکه یک سیما در حال پخش می باشد ایفای نقش می کند.

طناز دهقان

طناز بازیگر جوان

طناز دهقان

عکس های بازیگر سریال دنگ و فنگ روزگار

طناز دهقان

طناز دهقان بازیگر جوان

طناز دهقان بازیگر نقش گلبرگ در سال دنگ و فنگ

مجموعه تلویزیونی «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی جواد مزدآبادی و امیر طالبی کاشانی هم تهیه‌ کننده این مجموعه طنز تلویزیونی است که از شبکه یک سیما در حال پخش می باشد.

طناز دهقان

عکس پاییزی دهقان

طناز دهقان

طناز در کنار حمید جبلی

داستان «دنگ و فنگ روزگار» به ارتباط دو دوست بر می‌گردد، این دو طی شراکتی دچار مشکلاتی می‌ شوند که ناچار هستند طی سال‌ ها این مشکلات را پنهان کنند. همین مسأله باعث رقم خوردن اتفاقات مختلف طنز می‌ شود.

طناز دهقان

تصاویر بازیگر سریال دنگ و فنگ

طناز دهقان

طناز در کودکی در کنار محمدرضا گلزار

سیروس گرجستانی، محمد نادری، نیما شاهرخ‌شاهی، بیژن بنفشه خواه، زهره فکور صبور، سوگل طهماسبی، محمد فیلی، غلامرضا نیکخواه، امیر غفارمنش، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته آ مهدی نیا، سینا رازانی، زهرا داوود نژاد، مهری آل‌ آقا، مریم شاه‌ ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند، عباس محبوب، طاهر علایی، فریده دریامج، ژیار محمدزاده، طناز دهقان ، ساره صحرایی، ستاره صحرایی و ….. از جمله بازیگران «دنگ و فنگ روزگار» هستند.

طناز دهقان

بازیگر سینما و تلویزیون

طناز دهقان

طناز دهقان بازیگر ایرانی

طناز دهقان

بازیگر سریال دنگ و فنگ روزگار

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  آموزش شیوه‌های مختلف خلاف‌کاری در سریالی به نام «خداحافظ بچه»
تاریخ بروزرسانی : 2019-04-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو