سوگل خلیق بازیگر نقش رونا در سریال دلدار و ماجرای دو عاشقانه موازی +تصاویر

سوگل خلیق بازیگر نقش رونا در سریال دلدار و ماجرای دو عاشقانه موازی +تصاویر سینمای ایران و جهان

سوگل خلیق رونای عاشق سریال دلدار دانش آموخته کارگردانی از دانشگاه تهران می باشد که در این شب ها در ماه مبارک رمضان با محمدرضا غفاری عاشقانه ای آرام را تجربه می کند

سوگل خلیق بازیگر جوان را این شب ها در نقش رونا در سریال دلدار می بینید. دختری که یکی از عاشقانه های این سریال را رقم زده و در کنار محمدرضا غفاری هنرنمایی می کند. این بازیگر جوان و آینده دار در سریال پرواز در ارتفاع صفر نیز حضور داشته است و همزمان در تئاتر و سینما نیز حضور داشته و اکنون بعد از سریال نجوا در سریال دلدار حضور دارد. در ادامه عکس های از این بازیگر جوان را در نیک صالحی مشاهده کنید

سوگل خلیق بازیگر سریال دلدار

سوگل بازیگر جوان کشورمان متولد سال ۱۳۷۹ در شهر تهران می باشد. تحصیلات وی لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران می باشد. وی  بازیگری را از کلاس های بازیگری تهمینه میلانی و امین تارخ شروع کرده است.

وی بازیگری را همزمان با دوران دانشجویی شروع کرد و بعنوان کارگردان نیز در تئاتر تجربه بدست آورد، اما ورودش به سینما با فیلم دو در سال ۱۳۹۳ شروع شد. فیلم دو به کارگردانی و نویسندگی سهیلا گلستانی و تهیه کنندگی و بازیگری پرویز پرستویی بود.

کودکی سوگل خلیق در کنار مرحوم پدرش

سوگل و شیدا خلیق

خوب است بدانید : سوگل خلیق در دو عاشقانه موازی در قصه «دل دار»

محمودی یکی از کارگردانان و تهیه‌کنندگان سریال «دل‌دار» درباره این مجموعه که قرار است ماه رمضان از شبکه دو سیما روی آنتن برود به مهر گفت: «دل دار» یک قصه عاشقانه است که در بستر عشق و اتفاقات اجتماعی که جوانان درگیر آن هستند مثل ازدواج، شغل و انتخاب‌های نادرست اتفاق می‌افتد.

همچنین بخوانید :  عکس های جدید و متفاوت نازنین کریمی بازیگر جوان سینما

وی ادامه داد: جنبه عاشقانه این سریال مخاطب را با خود همراه می‌کند و اجازه می‌دهد که در بستر این روایت عاشقانه نکات دیگری را هم که دغدغه‌مان است درباره‌اش حرف بزنیم.

عکس های رونای سریال دلدار

بازیگران سرشناس ایرانی

محمودی درباره قصه اصلی این سریال توضیح داد: خط اصلی داستان درباره آرش جوان نخبه دانشگاهی است که به دلیل بیماری مادرش دانشگاه را رها کرده و بعد از چند ماه و بر اثر اتفاقی، عشق دوران دانشگاهش یعنی رونا را می‌بیند.

تصاویر سوگل خلیق بازیگر جوان

بازیگر سریال دلدار

وی اضافه کرد: رونا و آرش با بازی سوگل خلیق و محمدرضا غفاری در بستر قصه با اتفاقاتی مواجه می‌شوند که به نظرم عاشقانه جوان و جذابی پیش رو داریم. داستان عاشقانه دیگری هم در این سریال داریم که مربوط به شادی خواهر آرش با بازی الناز حبیبی است که در محل کارش به جوانی (حسام محمودی) علاقه‌مند می‌شود و درواقع مخاطب دو داستان عاشقانه موازی را در این سریال می‌بیند.

بازیگران نمایش خروس لاری

بازیگر جوان سریال دلدار

محمودی در ادامه درباره رقابتی که بین سریال‌های درام در ماه رمضان رخ می‌دهد، بیان کرد: ما به این بخش
ماجرا فکر نمی‌کنیم که همزمان چه سریال‌هایی ساخته می‌شود بلکه به قصه‌ای فکر می‌کنیم که می‌تواند برای
مخاطب جذاب باشد و انرژی می‌گذاریم تا به بهترین شکل اجرایش کنیم. به هر حال در هر دوره زمانی
نیز درام‌ها و عاشقانه‌ها برای مردم جذاب بوده‌اند و شما نمی‌توانید یک ملودرام و قصه درست پیدا کنید
که مخاطب جذبش نشده باشد.

سوگل و محمدرضا غفاری

الناز و سوگل بازیگران سریال دلدار

سینما پرس , صحفه شخصی سوگل خلیق

تاریخ بروزرسانی : 2019-05-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو