عکس های سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی بعد از دیدن یک نمایش

عکس های سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی بعد از دیدن یک نمایش سینمای ایران و جهان

سمانه پاکدل بازیگر مشهور سریال دلنوازان با همسر هنرمندش هادی کاظمی به دیدن نمایش مختلف الاضلاع رفتند که عکس های جذابی از این دو زوج منتشر شده است

سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی زوج جوان سینمای و تلویزیون ایران که در مرداد سال ۹۷ ازدواج خود را رسانه ای کرده اند به تازگی به هم به دیدن تئاتر مختلف الاضلاع رفتند که عکس های از این دو زوج مشهور در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. سمانه پاکدل در برنامه دورهمی صحبت های جنجالی مطرح کرده بود که با واکنش های مختلفی همراه بود و اکنون در کنار همسر هنرمندش روزهای خوبی را سپری می کنند. در ادامه تصاویری از این زوج را در نیک صالحی مشاهده کنید

سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی عکس های را بعد از نمایش مختلف الاضلاع به کارگردانی نادر فلاح و تهیه کنندگی کمال تبریزی به یادگار گرفته بودند که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

هادی و سمانه

عکس های سمانه پاکدل و هادی کاظمی

گفتنی است نادر فلاح قرار است «مختلف الاضلاع» را براساس متن سهند خیرآبادی از ۱۹ خرداد در تماشاخانه سپند روی صحنه برد. فلاح پیش از این در نمایش «غسالخونه» نوشته خیرآبادی، با این نویسنده همکاری داشته است.

همچنین بخوانید :  عکس های جدید عاطفه نوری بازیگر زن در آمریکا

آخرین حضور میترا حجار در تئاتر به سال گذشته و اجرای «آهسته با گل سرخ» نوشته اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان در تماشاخانه سنگلج باز می‌ گردد. نادر فلاح و میترا حجار تنها بازیگران این نمایش هستند.

هادی کاظمی و سمانه پاکدل

سمانه پاکدل و همسرش

سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی از ازدواج تا شهرت

سمانه پاکدل فروردین ۹۶ در برنامه دورهمی اعلام کرده بود که هم خانواده دار است و هم تحصیل کرده اما کسی او را نمی گیرد، یکسال بعد یعنی در مرداد ۹۷ با هادی کاظمی بازیگر سرشناس ازدواج کرد.

زوج جوان سینما و تلویزیون ایران

سمانه پاکدل و هادی کاظمی زوج هنری

گفتنی است هادی کاظمی از بازیگران سریال های طنز مهران مدیری می باشد که با همین سریال ها
به شهرت رسید و سمانه پاکدل نیز با سریال دلنوازان به اوج شهرت دست پیدا کرد.

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

هادی کاظمی و همسرش در دامان طبیعت

به گفته سمانه پاکدل او جایگاه فعلی اش را مدیون مسعود رسام تهیه کننده سرشناس است که وی را سال ۸۸ به حسین سهیلی زاده برای حضور در سریال دلنوازان معرفی کرده است.

هادی کاظمی و همسرش

عکس های هادی کاظمی و سمانه پاکدل

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-06-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi