هواوی

عکس های سحر قریشی با تیپی متفاوت در یک جای خاص

عکس های سحر قریشی با تیپی متفاوت در یک جای خاص سینمای ایران و جهان

سحر قریشی بازیگر پرحاشیه کشورمان با تیپی متفاوت و زیبا عکس های از خود در اینستاگرامش را منتشر کرده است که مشاهده می کنید

سحر قریشی بازیگر کشورمان عکسی های از خود با تیپ متفاوت منتشر کرده است وی در یک جای خاصی بوده است. سحر قریشی با نقش یلدا به شهرت رسید و شایعه از دواج او با مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس بر سر زبان ها افتاد و اکنون همه از جدایی آن ها صحبت می کنند. وی با امید علوی خواننده پاپ نیز مدتی رابطه برای آشنایی داشته است. به نظر می رسد او در تلویزیون ممنوع الفعالیت می باشد. در ادامه عکس های سحر قریشی را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های سحر قریشی

سحر قریشی جدیدترین بازیگری است که به مجموعه رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه‌ کنندگی پیمان جعفری پیوسته است او عکس های از خود در اینستاگرامش منتشر کرده است.

پس از حضور چهره‌ های مطرح سینما در این مجموعه شبکه نمایش خانگی، سحر قریشی جدیدترین بازیگری است که برای ایفای نقش در این مجموعه انتخاب شده و به‌ زودی مقابل دوربین خواهد رفت.

عکس های سحر قریشی

جدیدترین عکس سحر قریشی

عکس های سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر ایرانی

عکس های سحر قریشی

تولد سحر قریشی

عکس های سحر قریشی

تولد خاص سحر قریشی با گل های رز

عکس های سحر قریشی

تولد متفاوت سحر قریشی

قریشی پیش از این با مجموعه «آسپرین» به کارگردانی فرهاد نجفی و در ماه‌ های اخیر هم با مجموعه «سیزده شمالی» حضور در شبکه نمایش خانگی را تجربه کرده است و «رقص روی شیشه» سومین تجربه حضور این بازیگر در یک سریال نمایش خانگی است.

همچنین بخوانید :  عکس های جالب بازیگران در پشت صحنه فیلم سینمایی بارکد

فیلمبرداری مجموعه ٢۶ قسمتی «رقص روی شیشه» که بر اساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی نوشته شده، از هفته گذشته در تهران آغاز شده و برخی از بازیگران مقابل دوربین رفته‌ اند و هنوز انتخاب نهایی چند چهره دیگر نیز باقی مانده که به‌ زودی قطعی خواهد شد.

عکس های سحر قریشی

عکس های سحر قریشی بازیگر جوان

عکس های سحر قریشی

سحر قریشی

عکس های سحر قریشی

عکس های جدید سحر قریشی

عکس های سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر ایرانی

عکس های سحر قریشی

سحر قریشی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-01-09 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :