سارا خوئینی ها و فرزندانش غنچه و شایان در یک رستوران لاکچری

سارا خوئینی ها و فرزندانش غنچه و شایان در یک رستوران لاکچری سینمای ایران و جهان

از سارا خوئینی ها بازیگر مشهور کشورمان در کنار دخترش غنچه وثوقی و پسرش شایان مرادیان در یک رستوران شیک تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

سارا خوئینی ها بازیگر مطرح کشورمان که با سریال معصومیت از دست رفته به اوج شهرت رسید همسر سابق چنگیز وثوقی بازیگر قبل از انقلاب می باشد که از وی دختری به نام غنچه دارد. گفتنی است سارا خوئینی ها بعد از طلاق از وی بعدها با یوسف مرادیان بازیگر ایرانی ازدواج و از وی نیز یک پسر دارد که این ازدواج نیز به طلاق ختم شد. در ادامه عکس های از سارا خوئینی ها و فرزندانش را در نیک صالحی مشاهده می کنید.

سارا خوئینی ها و فرزندانش در یک رستوران

خانم سارا خوئینی‌ها در کنار دو فرزندش غنچه وثوقی و شایان مرادیان در یک رستوران می باشند که غنچه حاصل ازدواج اول خانم سارا خوئینی‌ها و چنگیز وثوقی ( بازیگر سینما و برادر بهروز وثوقی) و شایان حاصل ازدواج دوم خانم سارا خوئینی‌ ها و یوسف مرادیان ( بازیگر سینما )
می باشد که هر دو ازدواج منجر به طلاق شد.

سارا خوئینی ها در کنار دخترش غنچه و پسرش شایان

سارا خوئینی ها و پسرش شایان

سارا خوئینی ها و دخترش غنچه

عکس های سارا خوئینی ها و فرزندانش

سارا خوئینی‌ها یا سارا وثوقی متولد ۳ خرداد ۱۳۵۳ در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی که با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده است، فارغ‌ التحصیل کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و د وفرزند به نام های غنچه و شایان دارد.

چنگیز وثوقی و دخترش غنچه

عکس های سارا خوئینی ها

سارا خوئینی ها

گفتنی است سارا خوئینی‌ها بازیگری را برای اولین بار در سال ۱۳۶۹ با بازی در فیلم ویدئویی صبحگاه خونین ساخته فرامرز باصری تجربه کرد که با همسرش همبازی بود. در سال ۱۳۷۰ با فیلم سینمایی گل‌ ها و گلوله‌ ها ساخته ناصر مهدی‌ پور به سینما آمد. سپس در فیلم تلویزیونی طالع عشق به نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام ظاهر شد. در این سه فیلم که با چنگیز وثوقی همبازی بود از نام سارا وثوقی استفاده کرد.

سارا خوئینی ها در کلاه پهلوی

سارا خوئینی ها در فیلم نقاب

زندگی مشترک وی با چنگیز وثوقی کمتر از دو سال به طول انجامید و منجر به طلاق و جدایی شد. پس از چند سال دوری از سینما، او دور جدید بازیگری خود را با فیلم دوستان ساخته علی شاه‌ حاتمی در سال ۱۳۷۸ و با نام واقعی خود یعنی «سارا خوئینی‌ ها» آغاز کرد. او در این فیلم با مهناز افشار و یوسف مرادیان همبازی بود. سارا خوئینی‌ ها با یوسف مرادیان ازدواج کرد و این وصلت هم به جدایی انجامید.

سارا خوئینی ها

کودکی سارا خوئینی ها

سارا خوئینی ها بازیگر

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  عکس های مریم شاه ولی بازیگر جوان سریال دنگ و فنگ روزگار
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :