عکس های زهره فکور صبور با استایلی متفاوت به عنوان مدل تبلیغاتی

عکس های زهره فکور صبور با استایلی متفاوت به عنوان مدل تبلیغاتی سینمای ایران و جهان

زهره فکور صبور بازیگر و مدل جوان سریال دلنوازان در صحفه شخصی اش با انتشار عکس های تبلیغاتی خود به عنوان مدل مانتو پاییزه خبر داده است که مشاهده می کنید

زهره فکور صبور بازیگر کشورمان چند سالی است علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و به عنوان مدل آرایشی و مدل لباس عکس های از خود در صحفه شخصی اش منتشر می کند. به تازگی نیز عکس های از وی به عنوان مدل مانتو پاییزه انتشار یافته است. در ادامه عکس های زهره فکور صبور را در صحفه شخصی اش در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های زهره فکور صبور بازیگر و مدل

زهره فکور صبور بازیگر جوان کشورمان عکس های جدیدی از خودش را منتشر کرده است. این بازیگر ۴۱ ساله به عنوان مدل لباس و مدل آرایشی فعالیت هایی را نیز انجام داده است.

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور مدل مانتو پاییزه

زهره فکور صبور کار بازیگری را با یک تئاتر از کودکی آغاز کرد اما اصل قضیه ورود او به دنیای تصویر با ایفای نقش در سریال “روزگار جوانی” شروع شد. رفته رفته نقش‌های تقریباً کوتاهی در سریال‌های معمولی و مخصوصاً اپیزودی زیادی ایفا کرد.

عکس های مدلینگ زهره فکور صبور

زهره فکور صبور بازیگر و مدل

عکس های متفاوت زهره فکور صبور

کار بازیگری زهره فکورصبور تا اواخر سال‌ های دهه ۸۰ ادامه داشت تا بازی نقش‌ های بلندی در سریال‌ های کارآگاهان و مخصوصاً “دلنوازان” بسیار موجب شهرتش شدند. زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی وارد عرصه سینما شد.

زهره فکور صبور مدل

زهره فکور صبور بازیگر زن

عکس های زهره فکور صبور و دلیل کم کاری وی در سینما و تلویزیون

کم کاری زهره فکور صبور از زبان خودش

همچنین بخوانید :  الهام طهوری و همسرش حامد احمدجو در سالگرد عاشقی

فکور که چند سالی میان مجموعه های وی تا دردسرهای عظیم وقفه افتاد از گزیده کاری خود اینگونه گفت:بعد از نقش هایی که من در روزگار جوانی ، مسافری از هند و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش های پیشنهادی ام به این شخصیت ها نزدیک بودند و احساس می کردم فیلمنامه ها سراغ نقش هایی کلیشه از من رفتند و چون نمی خواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب می کردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته در این مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا به طراحی لباس مشغول بودم.

تصاویر زهره فکور صبور

زهره فکور صبور بازیگر ایرانی

زهره فکور صبور مدل عروس

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-10-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi