هواوی

جشن تولد حمیرا ریاضی در کافه امیرحسین مدرس با حضور بازیگران +تصاویر

جشن تولد حمیرا ریاضی در کافه امیرحسین مدرس با حضور بازیگران +تصاویر سینمای ایران و جهان

حمیرا ریاضی بازیگر ایرانی دیشب متفاوت ترین جشن تولد را در کافه امیرحسین مدرس و همسرش تجربه کرد و در کنار همکارانش شب فراموش نشدنی برایش رقم خورد و به قول خودش شبی خاطره انگیز برایش بوده است

حمیرا ریاضی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان دیشب در یک جمع دوستانه تولدش را در کافه امیر حسین مدرس و همسرش جشن گرفته است. وی بازیگر سریال های تلویزیونی از جمله دختران , باران عشق , بچه های هور , حلقه سبز , کلانتر , وضعیت سفید , … وی به همراه همسرش علی اوسیوند از بازیگر باتجربه و کم حاشیهع ایران می باشند. گفتنی است این زوج هنری دختری به یاسمین دارند. در ادامه تصاویری از جشن تولد حمیرا ریاضی را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های تولد حمیرا ریاضی

حمیرا ریاضی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۸ خرداد ۱۳۴۶ در تهران متولد شد و از سال ۶۹ با بازی در تئاتر به دنیای هنر راه یافت و سه سال بعد اولین بار در قاب تلویزیون دیده شد.

حمیرا ریاضی و علی اوسیوند زوج هنرمندی هستند که سال ۷۸ با هم ازدواج کردند و حاصل این ازدواج دختری به نام یاسمین است.

حمیرا ریاضی و همسرش

حمیرا ریاضی و همسرش در کنار امیرحسین مدرس و همسرش

تولد متفاوت حمیرا ریاضی

جشن تولد حمیرا ریاضی در کافه آقای بازیگر

حمیرا ریاضی در صفه شخصی اش نوشت : دیروز به لطف دوستان بی نظیر ،آقای امیر حسین مدرس بزرگوار و بانوی هنرمندشون بهار جان همزمان با جشن یک سالگی کافه گالری رنگ طرب، با حضور دوستان و عزیزان جشن تولدی خاطره انگیز و لحظاتی شیرین برایم رقم خورد .سپاس از محبت بهار جان و امیر حسین خان بسیار مهربان برای خلق خاطره ای زیبا در محیطی خوش انرژی که بدون شک از وجود پرمحبت و صفای این دو عزیزه. کافه گالری رنگ طرب ،محیطی که یکی از بهترینهاست..

حمیرا ریاضی

حمیرا ریاضی و علی اوسیوند

بازیگران در جشن تولد خانم بازیگر

هنرنمایی حمیرا ریاضی بازیگر کشورمان را این شب ها در سریال بوی باران یا عروس تاریکی که از شبکه یک سیما در حال پخش است مشاهده می کنید. این سریال به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان تولید شده و از جمله سریال های معمایی و خانوادگی می باشد.

حمیرا ریاضی در کنار همسرش

صبا راد و همسرش مانی رهنما در تولد خانم بازیگر

سهیلا رضوی و همسرش فرخ نعمتی در تولد حمیرا ریاضی

حمیرا ریاضی و همسرش علی اوسیوند

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-06-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :