جشن متفاوت تولد دختر آزاده نامداری مجری مشهور ایرانی +تصاویر

جشن متفاوت تولد دختر آزاده نامداری مجری مشهور ایرانی +تصاویر سینمای ایران و جهان

آزادی نامداری مجری مشهور در مهر ماه سال ۹۵ مادر شد و دخترش گندم را به دنیا آورد وی به تازگی در صحفه شخصی اش تولد ۳ سالگی دخترش را جشن گرفته است

آزاده نامداری مجری سرشناس و جنجالی کشورمان به تازگی در صحفه شخصی اش عکس های از تولد ۳ سالگی دخترش گندم عبادی را منتشر کرده است. وی بعد از طلاق از فرزاد حسنی با سجاد عبادی ازدواج و دخترشان گندم در مهر سال ۹۵ متولد شده است.  در ادامه عکس های جشن تولد دختر آزاده نامداری را در نیک صالحی مشاهده کنید

تولد دختر آزاده نامداری و سجاد عبادی

آزاده نامداری متولد نهم آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

آزاده نامداری و سجاد عبادی در مهر ۱۳۹۴ باهم ازدواج کردند. و آقای عبادی نیز قبلا یکبار همانند خانم نامداری ازدواج و طلاق گرفته است، این زوج در مهر ماه سال ۱۳۹۵ صاحب دختری به نام گندم شدند.

گندم عبادی

عکس های جشن تولد دختر آزاده نامداری

آزاده نامداری با انتشار عکس های از تولد دخترش در اینستاگرام نوشت : قبلا گفتم تعداد زیادی از پستهایم پاک شد پستهای حدود دوسال،۳۶۰تا، اما مهر برای ما معنای مهمی دارد خیلی مهم،وراستش دلم نمی آید مهر ۹۸ بگذرد و لااقل این دو عکس را ازجشن تولد دلیل زندگیم،گندمم اینجا به یادگار نگذارم. پ.ن.دخترکم!گندمم! خوش اومدی پائیزمان باتو هزار رنگ شد ???تولدت مبارک?.

تولد گندم دختر آزاده نامداری

تولد سه سالگی دختر آزاده نامداری

گفتنی است آزاده نامداری اولین بار در سال ۱۳۹۴ در فیلم سینمایی مالاریا در نقش سمیرا بازی کرد، در این فیلم ساعد سهیلی، ساغر قناعت و آذرخش فراهانی هم حضور داشتند.

آزاده نامداری در کنار همسر و دخترش

گندم عبادی

سجاد عبادی و دخترش

لازم به ذکر است که شروع کار آزاده نامداری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) بود و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. او مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می شد، وی با این برنامه به شهرت رسید.

عکس های آزاده نامداری

آزاده نامداری و همسرش

آزاده نامداری

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  پسر حمید عسکری خواننده کشورمان و جشن تولد ۱ سالگی اش +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi