جشن تولد آزاده نامداری به وقت سی و چهار سالگی در کنار همسر و دخترش

جشن تولد آزاده نامداری به وقت سی و چهار سالگی در کنار همسر و دخترش سینمای ایران و جهان

آزاده نامداری مجری سرشناس تلویزیونی متولد ۹ آذرماه سال ۶۳ می باشد که تولد سی و چهار سالگی اش را در کنار همسرش سجاد عبادی و دخترش گندم جشن گرفته است.

آزاده نامداری مجری مشهرو جنجالی کشورمان تولد سی و چهار سالگی خود را در کنار خانواده اش جشن گرفته است. وی با انتشار عکسی این روز به خصوصی را در کنار همسرش سجاد عبادی و دختر بانکش گندم گذرانده است. این مجری سرشناس که سابقه بازیگری نیز دارد ازدواجی ناموفق با فرزاد حسنی از مجریان سرشناس ایرانی داشت که با حواشی زیادی همراه بود. در ادامه عکس های از تولد آزاده نامداری را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های تولد آزاده نامداری

آزاده نامداری متولد نهم آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

گفتنی است نامداری کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. او مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می شد، وی با این برنامه به شهرت زیادی رسید.

تولد آزاده نامداری در اینستاگرامش

آزاده نامداری نوشت : …آذر ۱۳۹۸،تهران،سی و چهار سالگی پ.ن.بهانه ای برای زندگی????

جشن تولد آزاده نامداری

کیک تولد سی و چهار سالگی آزاده نامداری

صحبت های آزاده نامداری درباره دخترش گندم

گندم و دیگر هیچ

قبلا هم در مصاحبه‌ای گفته بودم که دوست دارم سه دختر داشته باشم؛ لیلی، گندم و خورشید نام‌هایی هستند که به آنها علاقه دارم قبل از این که بچه‌دار شوم،‌ یکی از دوستانم بچه‌دار شد و اسم فرزندش را لیلی گذاشت. یکی از اقوام نزدیک هم اسم خورشید را برای دخترش انتخاب کرد بنابراین اسم دخترم را گندم گذاشتم آمدن گندم خودم و زندگی‌ام را خیلی تغییر داد؛ هر چه زندگی‌ام پیش می‌رود این تغییر بیشتر می‌شود.

آزاده نامداری

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی

عکس های آزاده نامداری

هر چقدر که گندم بزرگ‌تر می‌شود مرا بیشتر می‌شناسد؛ تشخیص می‌دهد که من به عنوان مادر برایش با دیگران فرق دارم این موضوع واقعا برایم باارزش است. اگر بخواهم صادقانه بگویم، اولین نگرانی‌ام این است که دوست ندارم گندم هیچ وقت از پیش من برود به دشت دوست داشتیم بچه‌ اول‌مان دختر باشد. روزی که به ما گفتند بچه دختر است. واقعا شادی در چهره هر دوی ما کاملا مشخص بود.

کودکی آزاده نامداری

آزاده نامداری و همسرش

از دو چیز خوشحال بودیم؛ از این که بچه‌دار شدیم و بچه سالم است و از این که فرزندمان دختر است. یعنی اگر می‌گفتند بچه پسر است، نمی‌دانستیم باید چه کار کنیم. گندم حتما یک آدم احساسی، شاعر و عاشق می‌شود حتی یاد می‌گیرد چطور درگیر خانواده باشد. من هم قطعا به او جنگیدن، فکر کردن و در جامعه بودن را یاد می‌دهم.

آزاده نامداری

خانواده آزاده نامداری

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

مجله زندگی ایده آل , صحفه شخصی آزاده نامداری

همچنین بخوانید :  تولد پرینار ایزدیار بازیگر خوش چهره سینما از شهرزاد تا ابد و یک روز
تاریخ بروزرسانی : 2019-11-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi