عکس های بنیامین بهادری خواننده مشهور پاپ با همسرش شایلی و فرزندانش

عکس های بنیامین بهادری خواننده مشهور پاپ با همسرش شایلی و فرزندانش سینمای ایران و جهان

شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری خواننده مشهور پاپ برای هر کدام از فرزندانش صحفه شخصی اش ایجاد کرده و عکس های از فرزندانش را در آن منتشر کرده است

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ روزهای خوب و آرامی را در کنار خانواده پنج نفره اش سپری می کند و زندگی عاشقانه ای با همسرش شایلی محمودی دارد. وی از همسرش شایلی دو پسر به نام های بن سان و شایمن دارد و از همسر مرحومش نسیم حشمتی دختری به نام بارانا که در کنار هم زندگی می کنند. جدیدترین عکس های بنیامین بهادری در کنار همسر و فرزندانش را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان بعد از حادثه تلخی که برای همسرش نسیم حشمتی رخ داد ۲ سال بعد از آن در اواخر اسفند ماه ۹۴ با شایلی محمودی ازدواج کرد، مراسم این دو در کشور آمریکا انجام شد.

خانواده بنیامین بهادری بر سر مزار نسیم حشمتی

شایلی و بارانا

بارانا و بن سان

بن سان پسر بنیامین بهادری خواننده مشهور کشورمان و شایلی محمودی است که در ۲۷ مهر ۱۳۹۶ در آمریکا متولد شد. یکسال بعد از تولد اولین پسر بنیامین دومین پسرشان هم در ۱۱ آذر ۱۳۹۷ در تهران متولد شد و بنیامین و همسرش نام این فرزند تازه متولد شده را شایمین گذاشتند. و بارانا از همسر اول وی مرحوم نسیم حشمتی در اردیبهشت ۱۳۹۰ به دنیا آمده بود و اکنون یک خانواده پنج نفری دارند.

بنیامین بهادری و همسرش شایلی

بن سان بهادری

عکس های بنیامین بهادری و فرزندانش

اولین آلبوم رسمی بنیامین، آلبوم ۸۵ نام داشت. این آلبوم بصورت اتفاقی توسط تنظیم کننده آن لو رفت، ترانه دنیا دیگه مثل تو ندارند در این آلبوم شروعی بر شهرت تمام نشدنی بنیامین بود که هنوزم او را با این آهنگ می شناسند. بنیامین در فیلم سینمایی سلام بمبئی با همسرش شایلی و محمدرضا گلزار همبازی بوده است.

بن سان و شایمین بهادری

شایلی محمودی و پسرانش

این خواننده موسیقی پاپ، در توضیح این که چرا فرزند دومش در آمریکا و سومی در ایران به دنیا آمده است، توضیحی طولانی را ارائه و ابراز امیدواری کرد در آینده، بن سان اعتراض کند چرا مثل برادر کوچک‌ ترش در ایران به دنیا نیامده است.

بنیامین بهادری و دخترش بارانا

تولد همسر بنیامین بهادری

شایمین و بن سان بهادری

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  افشاگری‌ جنجالی محمدرضا عیوضی خواننده تیتراژ سریال روزگار جوانی
تاریخ بروزرسانی : 2019-09-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi