استایل شیک و جنجالی بازیگران فیلم سونامی در اکران مردمی آن

استایل شیک و جنجالی بازیگران فیلم سونامی در اکران مردمی آن سینمای ایران و جهان

میلاد صدر عاملی به همراه بازیگران فیلم سینمایی سونامی در اکران مردمی این فیلم در سینما ایران حضور یافته بود و گفتن است این اولین تجربه کارگردانی وی می باشد.

مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی «سونامی» به کارگردانی میلاد صدر عاملی با حضور بازیگران فیلم سونامی در سینما ایران برگزار شده است و بازیگرانی از جمله فرشته حسینی , محمدرضا غفاری , بهرام رادان , صبا محمدی و آقای کارگردان حضور یافته بودند. در ادامه عکس های از این مراسم اکران را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران فیلم سونامی در مراسم اکران

فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی و تهیه کنندگی علی سرتیپی است که اکران آن در سینماها اغاز شده است و بازیگران این فیلم سینمایی در مراسم ها حضور یافته اند.

داستان سونامی : در آخرین اردوی تیم ملی تکواندو، سرمربی و سه تن از بهترین بازیکنان تیم در دانمارک پناهنده شده و به ایران بازنگشته‌ اند. این فرصتی است که خسروی، سرمربی قدیمی و کهنه کار بعد از سالها بازگردد و کار نیمه تمامش را به پایان برساند.

فرشته حسینی و محمدرضا غفاری

فرشته حسینی در سونامی

بهرام رادان

بازیگران فیلم سونامی ساخته میلاد صدر عاملی

بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی‌ ور، فرشته حسینی، علی استادی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، با حضور امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری و صدای ستاره پسیانی ، و با هنرمندی صبا محمدی بازیگران فیلم «سونامی» هستند.

اکران فیلم سونامی با حضور بازیگرانش

بهرام رادان و صبا محمدی بازیگران سونامی

این فیلم سینمایی به چالش‌ های رقابتی ورزشکاران می‌ پردازد و فیلمنامه آن را میلاد صدرعاملی و علی اصغری به طور مشترک به نگارش درآورده اند. «سونامی» محصول مؤسسه فرهنگی، هنری سبز میلاد فیلم است.

محمدرضا غفاری در اکران فیلم سونامی

تیپ متفاوت فرشته حسینی در اکران سونامی

بهرام رادان بازیگر سونامی

بهرام رادان بازیگر نقش مرتضی نژادی می باشد که نقش اصلی فیلم سونامی را بازی می کند و در اکران این فیلم در سینما ایران حضور یافته بود.

میلاد صدرعاملی در کنار بازیگران فیلم سینمایی سونامی

فرشته حسینی , صبا محمدی , محمدرضا غفاری

میلاد صدرعاملی کارگردان فیلم سونامی

فرشته حسینی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  عکس های الناز شاکردوست در مراسم اکران خصوصی فیلم آتیش بازی
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi